Podezření

V pondělí jsme mohli vidět předposlední díl oblíbeného seriálu Život je ples. Čas je neúprosný, příští týden seriál skončí, tak si aspoň připomeneme obsah předposledního dílů s názvem Podezření.

 

 

Nemoc pana Požára se dostává do konečného stádia. Trápí se velkými bolestmi a tak zkouší požádat Lindu o eutanazii prostřednictvím podání většího množství léků na spaní. Linda se tak ocitla v těžké situaci. Chce pomoct panu Požárovi, ale zároveň řeší etickou otázku o správnosti tohoto kontroverzního rozhodnutí. Linda sbírá informace, kde se dá. Opatrně se vyptává na názor obyvatel domova seniorů, radí se s Jane v Británii a zkouší si eutanazii promluvit s otcem.

Pan Požár umírá v den, kdy měla Linda noční službu. Jak se rozhodla a jestli mu léky na spaní poskytla, není zcela jasné.

Do domova důchodců přišel nový klient pan Mrzena, v hereckém podání Jana Skopečka. Rozárka si otevřela svou vysněnou čajovnu. Projekt, o který Lukáš dlouho usiloval, přináší první úspěchy. Díky němu se podařil zachránit lidský život.

Nezbývá než se těšit na poslední díl a s napětím čekat, jak se všechny osudy vyvinou.

Celý díl můžete zhlédnout zde.
Reklama
SDÍLET