Pětka Mincí

Pětku Mincí nazýváme kartou finanční ztráty. Jako u každé pětky jde o komplikované změny představující východiska z nouze, zemský charakter Mincí pak hovoří, které oblasti se dotýkáme.

 

 

 

Nemusíme mít těžkou hlavu. Zde jednoznačně platí, že ztráta je v konečném důsledku ziskem, prohra výhrou, neúspěch úspěchem. Dokázali jsme překonat sami sebe a protivenství přicházející z bezprostředního okolí a jdeme již svou cestou. Jako bychom se znovu našli. Novýma očima vidíme starý a stále stejný svět kolem nás. Musíme se nejprve naučit chodit, pak běhat, pak létat….První krůčky bývají bolestivé, ale přinášejí úlevu z pocitu, že jsme to dokázali.

V obecném významu platí, že pokud se nyní pustíme do finančních transakcí, budou s prvotní ztrátou, která nám ale může v budoucnu navýšit zisky. Neměli bychom se bát a ani bychom neměli spouštět oči ze svých původních záměrů a vizí.

Karta také znamená krátké cesty, jak četné, záleží na ostatních kartách položených vedle. Také milostné dobrodružství.

Oprostili jsme se od klamů a iluzí a zcela zřetelně vidíme svůj život a víme, co od něj očekáváme a za čím jdeme.

Význam – osvobození, finanční ztráta, krátké cesty, milostná dobrodružství.

Profese – bankéř, poradce, prodejce, průvodčí, modelka.

Zdraví – žaludek, nohy.

Poučení – Hlupák se nemění, neboť čas ho míjí a zkušenost se mu vyhýbá ( Alexandr Sergejevič Puškin ).

Ve spojení s ostatními kartami upozorňuje na nestabilitu a tendence ke změně, zpravidla nedobrovolné. S pozitivními mincovými kartami pak nižší zisky, s kartou Zamilovaný, Kočár, Ďábel, Velekněžka nevěru.

Reklama
SDÍLET