Párty stan a možné příslušenství

Když kupujeme zahradní stan, máme k dispozici celou řadu možností, jakými se konkrétně můžeme vydat. Tím je myšleno především to, že dnes není problém koupit párty stany v různých velikostech, stejně jako třeba v klasickém, nebo nůžkovém provedení. Zapomínat bychom však neměli ani na možné barevné varianty, z nichž dominuje:

 

  • Bílá
  • Modrá
  • Zelená

Na co bychom ale rozhodně neměli zapomínat, to je také informace spojená s tím, že není žádným problémem ani to, když se rozhodneme koupit si ke stanu tolik potřebné příslušenství. Co vlastně patří do daného segmentu a z čeho je možné vybírat? Na to se společně podíváme.

Zahradní párty stan může být spojený i s náhradními díly

Není nic horšího, než když se nám zahradní párty stan kvůli naší neodborné manipulaci poškodí a my budeme odkázání na to, myslet na případnou opravu. Naštěstí budeme potěšeni tím, že nemusíme hledat nový výprodej párty stanů, jelikož je možné jednoduše zabrousit do segmentu konkrétního příslušenství. A pokud už v něm budeme, přináší nám to samozřejmě možnost vybrat si třeba konkrétní rozbité součástí, nebo i zcela novou plachtu, pokud došlo k roztržení té současné. Ani to v současné sobě není žádným problémem. A i když jsou zahradní stany a altány na první pohled různé, nemusí to znamenat to, že by neměli společné náhradní díly. Ty v tomto případě jistě potěší svou celkovou kompatibilitou, která je s nimi spojena.

Zlepšete ochranu, kterou zahradní párty stany nabídnou

K čemu je můžeme primárně využít? Možností je hned několik. My bychom určitě neměli zapomínat na hlavní důvody, proč vlastně zahradní párty stany vyhledáváme. Oblasti primárního využití jsou dvě, a to ochrana před deštěm a také ochrana před sluncem. Díky kvalitnímu příslušenství však není problémem ani to, pokud bychom oblast celkového použití rozšířili, a to výrazně. Máme-li být v tomto směru konkrétnější, je možné pořídit si třeba boční stěny. Díky tomu nás zahradní párty stan dokáže pohodlně ochránit i před silnějším větrem, jelikož my tak budeme stále pohodlně ukryti uvnitř něho.

Zahradní stan, zdroj: Kokiskashop.cz
Zahradní stan, zdroj: Kokiskashop.cz

Druhým typem příslušenství, které umí výrazně rozšířit možnost ochrany, jsou třeba moskytiéry. Díky tomu, že jimi naše párty stany zahradní rozšíříme, se již nebudeme muset bát jakéhokoliv obtěžujícího hmyzu, a to ať už se bude jednat například o mouchy, vosy, nebo i komáry. Ani ti nejsou na zahradních oslavách, hlavně večer nic výjimečného.

Stany na párty poskytnou skvělé zázemí i v noci

Slavit nemusíte nutně jenom ve dne, za denního světla. Stejně tak můžete svou oslavu protáhnout i do večerních a nočních hodin. A jak konkrétně zajistit, že uvidíte na své hosty, stejně jako na občerstvení na stole? Stačí, abyste party stan zahradní vybavili kvalitním příslušenstvím ve formě osvětlení. Řešení, které je nejvyužívanější, je typ takzvaných světelných řetězů. Ty můžete v rámci celé konstrukce jednoduše umístit, poté zapojit ke zdroji elektřiny a již pohodlně svítit.

Zapomínat bychom neměli ještě ani na poslední možnost, která pro nás znamená nejenom mnohem lepší a pohodlnější transport, ale u uložení našich párty stanu. Na mysli máme přenosné tašky, které také patří mezi to příslušenství, se kterým chybu rozhodně neuděláte. A jak vybrat ty pravé? Roli hraje to, jak je váš zahradní altán a párty stan velký a jakou konkrétní konstrukci vlastně dokáže nabídnout.

Reklama
SDÍLET