Osmička Holí

Pozice z předchozí karty jsme si dokázali udržet, díky tomu posílit naše sebevědomí. Známe své silné i slabé stránky, přes všechny životní zkoušky jsme zůstali sami sebou. Držíme se svých záměrů, dokážeme vyjádřit své potřeby i postoje. Pokud nás nyní potkávají překážky, hravě je zvládáme. Když něco řešíme, nepřešlapujeme na místě. Učíme se nést důsledky vlastních rozhodnutí a rychle spějeme ke svobodě.

Není nic, co by nás drželo při zemi. Realizujeme nové myšlenky, náš život se stal zajímavějším. Žijeme v rovině, ke které jsme směřovali a ve které se cítíme dobře. Setkáváme se s lidmi, s nimiž komunikujeme s respektem a ten pociťujeme i z jejich strany. Setkávání s takovými lidmi jsou přínosná. Nenarážíme na základní nepochopení a nedorozumění.

Není nic, co bychom nyní nezrealizovali. Veškeré naše konání dostává pravý smysl a my víme, že teď právě je to ono. Rádi bychom, aby se čas zastavil a my takto mohli žít až do konce. Možná by to šlo, kdyby se svět kolem nás zastavil. Leč nezastaví, a proto musíme zase hledat v sobě.

Držíme se stále svých představ a ideálů a neztrácíme ze zřetele, kým jsme. Nenecháme si předepisovat nikým jiným (méně šťastnějším), jak máme žít a myslet. Do svého počínání vkládáme osobní účast a to se stává jedinečným právě díky nám. Vytváříme své vlastní originální dílo. Která oblast by to měla být nyní pro nás není těžké určit.

Význam – odpovědnost, rychlost, osvobození, názorová svoboda.

Profese – řečník, reformátor, učitel, filozof, vydavatel, spisovatel, básník, žurnalista.

Zdraví – nohy, krevní tlak, srdce.

Poučení – Bez činu zůstává i nejkrásnější myšlenka bezcennou (Gándhí).

Ve spojení s ostatními kartami urychluje děje a naznačuje řešení.

Reklama
SDÍLET