On-line ekologická poradna

Kulturní centrum Líšeň ve  spolupráci s Ekologickým institutem Veronica  otevřelo ON-LINE EKOLOGICKOU PORADNU v rámci projektu Réva.

Projekt Réva patří seniorům. Od podzimu loňského roku nabízí Réva na půdě Městské části Brno – Líšeň seniorům bohatou nabídku volnočasových aktivit a snaží se být jejich dobrým sousedem.

A jaká jsou témata naší ekologické poradny? 

Zahrádkaření a přírodní zahrada

Víte, že když jsou některé druhy zeleniny vysázeny na záhoně blízko sebe, odhánějí si navzájem své škůdce, podporují se v růstu a zlepšují chuť?

Rádi Vám naši odborníci poradí jak hospodařit v souladu s přírodou nebo likvidovat škůdce. Pomůžeme se založením přírodní   zahrady. V případě zájmu odborníci navštíví i Vaši zahradu a poradí přímo na místě!

Ochrana životního prostředí

Aneb jak situace všedního dne převést na ekologicky šetrný životní styl!

Poradíme jak na ekologickou domácnost. Pomůžeme Vám šetřit energie nebo s ekologicky šetrným a hospodárným nakupováním nebo likvidací odpadu.

Réva-na-webKaždá otázka je pro nás výzvou! Každá pomoc přírodě je důležitá!

Nejedná se o komerční záležitost spojenou s nabízením výrobků.

Senioři mohou zaslat svůj dotaz na na e-mail reva@kclisen.cz, přijít na recepci Kotlanky, kde každý měsíc probíhá „Dotazovna“, její termíny jsou vždy zveřejněny v měsíčním programu Révy kclisen.cz/kurzy-2.  Ekologická poradna je poskytována zdarma.

Reklama