Oblíbené stránky vždy po ruce

Už se Vám někdy stalo, že jste si doma ve svém prohlížeči přidali do svých oblíbených stránku, kterou jste pak potřebovali v práci nebo ve škole a nemohli jste ji najít, protože Vám zůstala na domácím počítači?

 

 

S novou službou stránek www.meoblibene.cz se Vám to už nikdy nestane, své oblíbené stránky budete mít kdykoliv k dispozici na jakémkoliv počítači a zcela zdarma.

Systém funguje na principu osobní webové stránky, do které si postupně uložíte všechny Vaše oblíbené stránky. Navíc si vše můžete přehledně roztřídit, editovat a měnit motivy pozadí, k Vaší větší spokojenosti.

Hlavní výhodou je již zmíněný přístup k seznamu Vašich oblíbených stránek z jakéhokoliv počítače, oproti ukládání adres jednotlivých webových stránek přímo do samotného prohlížeče Vašeho počítače. Na cizím počítači ihned víte, že Vaše oblíbené stránky prohlížeč nemá uložené a musíte je kolikrát zdlouhavě vyhledávat. Ke všemu je obsluha editování velice lehká, vložení Vašich oblíbených stránek Vám nezabere více jak pár minut.

 i-Senior.cz

Reklama