Nerušený letní spánek na chladivé podložce

K horkému létu patří koupání, výlety, trávení volného času na chatě a vychutnávání si teplých dní. Krásné roční období nás ale dovede také pěkně potrápit nesnesitelným vedry a s tím spojeným přehříváním organismu.

 

 

Vysoká teplota vzduchu má vliv na náš organismus. Můžeme se cítit unaveni, bez energie a v případě úžehu se projeví bolesti hlavy a závratě. Navíc po celém dni horka si neodpočineme ani večer. Jistě to znáte, když se v noci budíte horkem, nebo přímo nemůžete usnout a jen se převalujete.

 

Chladivá podložka Kyoryo

Od neduhů horkých letních dnů pomáhá chladivá podložka Kyoryo. Díky mnoha nabízeným rozměrům má chladivá podložka všestranné využití. Můžete na ni spát, cvičit, sedět nebo ji poskytnout vaším čtyřnohým miláčkům, kteří se na ni příjemně zchladí.

 

Princip fungování

Podložka Kyoryo se nemusí zapínat do elektrické zásuvky, nebo dávat do chladničky, jako je tomu u jiných výrobků. Funguje na jednoduchém principu sdílení tepla. Podložka obsahuje makromolekuly aqua-sloučenin gelu polymeru, který absorbuje lidské teplo.

Jednoduchý princip, za kterým stojí moderní technologie a vývoj v Japonsku. Chladivý účinek závisí na velikosti podložky. Průměrně se pohybuje okolo 6 hodin. Tudíž nemusíte mít strach, že byste se v noci budili horkem.

Na podložce se spí nebo sedí přímo, bez žádného povlečení. Pro snížení chladivého účinky je možné podložku umístit pod prostěradlo. Podložka se čistí pouze otřením vlhkým hadříkem a nesmí být vystavena ostrým předmětům a hranám, které by ji mohly rozříznout.

 

Všestranné využití

Rozměr 180×90 cm využijete v noci, kdy vás příjemně chladí a pomůže vám snadno usnout. Přes den ji naopak můžete použít jako cvičící podložku.

Chladící podložky Kyoryo ale nejsou jen na spaní. Menší rozměr 45×50 cm je vhodný pro osoby se sedavým zaměstnáním nebo při jízdách automobilem. Podložka odvádí teplo, čímž se nezapařují hýždě. Dlouhodobé sezení je tak daleko komfortnější. Chladivá podložka je vhodná také z hygienických a zdravotních důvodů. Díky odvodu tepla pomáhá osobám trpícím hemeroidy.

Pokud pracujete s notebookem položeným na nohou nebo břiše, jistě znáte nepříjemné teplo, které vydává chlazení počítače. Kyoryo je také určená jako podložka pod notebook. Podložka absorbuje teplo z notebooku, čímž pomáhá k jeho lepšímu chlazení a vy budete moci nerušeně pracovat.

 

zdroj: www.kyoryo.cz
zdroj: www.kyoryo.cz

 

Chladivá podložka pro domácí mazlíčky

Podložka Kyoryo není určena jen pro lidi. Výborně se na ní leží pejskům a kočkám, které příjemně chladí a poskytuje jim úlevu v horkých dnech. Chladivá podložka pro pejsky je v rozměrech 90×90 cm. Údržba podložky je nenáročná, stačí ji pouze otřít vlhkým hadrem.

 Netrapte se již horkem a dopřejte si komfort s chladivou podložkou Kyoryo, která zpříjemní váš život.

Reklama