Nenaleťte při prodeji nemovitosti a ušetřete tisíce!

Výjimečný a na české podmínky naprosto ojedinělý program výhod pro seniory nad 60 let spouští realitní kancelář Poctivá realitka s.r.o. Prodáváte či pronajímáte dům, byt, chatu, pozemek? Pak pozorně čtěte!

 

 

 

„Víme, jak je v dnešní době těžké orientovat se v nepřehledných nabídkách a formulářích, jak snadno se dá naletět podvodníkům. Proto jsme se rozhodli chránit seniory a nabídnout jim mimořádné služby a podmínky při prodeji či pronájmu jejich nemovitostí,“ vysvětluje ředitel společnosti Pavel Miškovský.

Inzerování nemovitosti, prohlídky s klienty, vypracování smluv, advokátní úschova, jednání s katastrem nemovitostí, kolky, ověření podpisů, předávací protokoly a zejména znalecký posudek, přiznání k dani z převodu nemovitosti a případně i energetický štítek. To jsou důležité služby a nezbytné poplatky, které za vás Poctivá realitka vyřídí a uhradí v rámci své provize za zprostředkování prodeje, která je pro seniory výrazně snížena oproti běžnému ceníku. „Důchodce tak nemusí prakticky nic zařizovat. Ušetříme mu běhání po úřadech i vynaložené tisíce korun,“ říká Pavel Miškovský.

Jednou z největších výhod programu je to, že senior nemusí nikam zbytečně jezdit. Např. notář při podpisu smluv přijede až k němu domů. Pokud však vyžaduje osobní návštěvu kanceláře či úřadu, vždy jej ochotný makléř odveze autem, kam potřebuje. Srozumitelné smlouvy jsou navíc psané dostatečně velkým písmem a každý bod je dopodrobna a trpělivě vysvětlen.

Při úspěšném prodeji či pronájmu, který je obdobně výhodný, navíc senior obdrží poukázku na 200 až 2000 Kč na nákupy v obchodních domech Tesco či IKEA.

Službu, včetně bezplatné konzultace, je prozatím možné využít ve třech krajích – konkrétně v Praze, Středočeském a Plzeňském kraji.

Bližší informace se dozvíte na zákaznické lince tel. 212 24 11 55, e-mailu zakaznici@poctivarealitka.cz či internetových stránkách www.poctivarealitka.cz.

Reklama