Nejlevnější granule Brit Care

Výběr kvalitních granulí pro naše psí a kočičí miláčky není vždy zrovna jednoduchý. A navíc převládá dogma, že nejkvalitnější je pouze to, co je nejdražší. Ne vždy je to ale pravda.

Chtěl bych vám představit kvalitní granule Brit care, které zvířátka naprosto milují. Navíc jedině v internetovém obchodě www.krmivo-4you.cz jsou k dostání za nejlevnější cenu na trhu. Levněji tyto granule nenalezneme ani na srovnávačích cen, jako jsou Zboží.cz nebo Heureka.cz.

Granule pro kočky Brit care se vyznačují vysokou kvalitou, výbornou stravitelností a recepturou bez obsahu pšenice. Navíc jsou obohaceny o řadu důležitých vitamínů a minerálů. Konkrétně jsou jimi vitamíny A, D, E a minerály jako zinek, hořčík a selen.

Díky konzumaci těchto prémiových granulí budou naše kočky zdravé, plné energie a budou mít nádhernou lesklou srst. U těchto granulí se nemusíme bát, že by kočkám nechutnaly. Jako velice oblíbené se osvědčily granule Brit Cat Premium Adult, pro dospělé kočky od jednoho roku věku. Tyto kočičí granule jsou ve dvou variantách. Buď s lososem, nebo s kuřecím masem. Osmikilové balení je za krásnou cenu 441,- Kč. V ostatních obchodech stojí až 568,- Kč!

Máme-li doma malé koťátko, tak i pro něj existuje varianta Brit Cat Premium Kitten za stejně příznivou cenu 441,- Kč za 8kg balení.

Pro změnu chovatelé pejsků jistě ocení psí granule Brit Care, které stejně jako granule pro kočky obsahují celou řadu důležitých vitamínů a minerálů. Granule pro psy Brit Care se dělí do několika variant podle velikosti psích plemen. Také u psích granulí platí v e-shopu Krmivo-4you.cz mimořádná akce nejlevnějších granulí. Například granule pro psy středních plemen od zhruba 10-25kg pořídíme za bezkonkurenční cenu 641,- Kč za 15kg balení. V ostatních obchodech tyto prémiové granule stojí až 930,- Kč!

Nakupujeme-li chytře, zjistíme, že i kvalita se dá pořídit za velmi krásné ceny.  Za což nám poděkuje nejen naše peněženka a rovnou rodinný rozpočet, ale i také náš domácí mazlíček. Nepropásněte slevovou akci a navštivte internetový obchod www.krmivo-4you.cz. Obyvatelé Ostravy a okolí si mohou zboží vyzvednout přímo ve výdejním místě v Ostravě – Porubě.

Reklama