Nechte si pravidelně zasílat krmivo pro vašeho mazlíčka

Každý majitel domácího mazlíčka by pro toho svého udělal cokoliv, a tak je samozřejmostí, že naši zvířecí miláčkové mají denně připravenou plnou misku granulí, čistou vodu a dostatek hraček na hraní. Pejsek či kočička se tak často stávají plnohodnotnými členy naší rodiny. Ovšem, co když na ně občas zapomeneme?

Zná to snad každý z nás. Občas prostě na toho svého miláčka zapomeneme a zjistíme, že krmivo došlo, až když už opravdu dojde. Poté nastává rychlý přesun do nejbližšího zverimexu, ba co hůře do nejbližšího supermarketu, kde nakoupíme první granule, co nám přijdou pod ruku. To, že náš chlupatý kamarád je zvyklý na jinou značku, to často neřešíme. Ale právě u koček by mohl nastat problém, protože jejich strava by měla být stejná, a případný přechod na jiné krmivo postupné. Mohlo by se vám u kočiček tak lehce stát, že nové na rychlo koupené granule jíst nebudou.

Co s tím? Granule stále po ruce!

Pokud je pro vás váš pejsek opravdovým členem rodiny, pak ho tak berte na sto procent. I vy si nekoupíte v obchodě neznámé jídlo, o kterém tušíte, že jeho chuť by mohla být nevalná. Řešení je tu celkem pohodlné a jednoduché. Mít psí granule stále po ruce.

Pravidelné zasílání krmiva

Vyzkoušet můžete novou službu na českém trhu, která vám ušetří čas i peníze a která vám pomůže s výběrem vhodného krmiva pro vašeho domácího mazlíčka. E-shop pesklub.cz přišel s chytrým řešením, jak pomoci majitelům chlupatých kamarádů. Jednoduše si koupíte krmivo, které kupujete pravidelně, popřípadě si vyberete na jejich stránkách vhodnější, a při objednávce si nastavíte, jak často chcete nové krmivo zasílat. Tedy jeho pravidelnost.

Nelekejte se však, že byste se s prvním objednávku zavazovali i k několika dalším. E-shop vás týden před nastaveným intervalem upozorní, že je čas vašemu zvířátku doobjednat krmivo, a vy objednávku buď potvrdíte, nebo odmítnete. Popřípadě upravíte značku krmiva či gramáž.

Výhody pravidelného zasílání krmiva

Nová služba v podobě pravidelného zasílání krmiva, však má i jiné výhody, krom ušetření času a financí. Díky této službě nemusíte kupovat krmivo dopředu, a tak vám nebude dlouho vlhnout ve sklepě. Granule tak máte pro vašeho domácího mazlíčka vždy čerstvé a vždy včas. Navíc, nemusíte kupovat pouze suché granule, ale pravidelně si k objednávce do virtuálního košíku můžete přihodit i nejrůznější konzervy, kapsičky a jiné pamlsky na přilepšení vašemu zvířátku.

 

Zapomeňte tak na zdlouhavé a nudné hledání krmiva s dostatkem živin a minerálů za nejvýhodnější ceny, vyzkoušejte raději novinku na trhu zasílání krmiva přes pesklub.cz, a uvidíte sami, zda vám tento nový pohodlný způsob objednávání bude vyhovovat, nebo raději zůstanete při starém.

Reklama