Nebojte se nakupování přes internet

V posledních letech zasáhl Českou republiku fenomén internetových obchodů. V e-shopech nakoupíme téměř vše. Od elektroniky a oblečení, krmiv pro vaše čtyřnohé mazlíky až po zdravotnické potřeby a zboží denní potřeby. Nákupem přes internet navíc ušetříte až desítky procent oproti kamenným prodejnám.

 

S dodržením základní ostražitosti je nakupování přes internet bezpečné

V České republice existuje přibližně 35 000 e-shopů, ve kterých zákazníci ročně utratí okolo 70 miliard korun. Nakupování přes internet je tak oblíbené pro celou řadu mnoho výhod. Mezi hlavní faktory patří snadný a jednoduchý výběr zboží, možnost porovnání cen u více dodavatelů a doručení až k vám domů. Při nakupování navíc můžete výrazně ušetřit například na lécích, pokud použijete slevové kódy do lékárny Pilulka.cz.

A pokud si přejete ušetřit i za poštovné, zvolte doručení zboží na nejbližší odběrné místo, kde bývá poštovné zdarma nebo do výše maximálně 30 Kč.

Obavy z nakupování přes internet, které panovaly před několika lety, jsou již minulostí. Přesto nepodceňujte ostražitost. Základním pravidlem je nenakupovat v podezřelých a neznámých e-shopech, které neuvádí kontakt, recenze zákazníků nebo nabízí zboží výrazně pod cenou. V takovýchto e-shopech nikdy za zboží neplaťte předem, ale pouze dobírkou.

 
Výrazné ušetření se slevovými kódy

Stejně jako znáte slevové kódy v tištěných letácích, pak jejich elektronická podoba existuje i na internetu. Jen s tím rozdílem, že online slevových kupónů je podstatně více. Na webovém portálu Kuponer naleznete na jednom místě desítky slevových kupónů přehledně seřazených podle obchodů i druhů zboží.

 

Jak slevové kódy použít?

Použití slevových kódů je velice jednoduché. Před nákupem v online obchodu navštivte portál Kuponer a vyberte si slevy, která vám nejvíce vyhovují. Poté stiskněte tlačítko s textem „ZOBRAZIT KÓD“. Na tomto místě se vám zobrazí slevový kód a vy budete přesměrování na e-shop, ve kterém při nakupování kód zadáte.

Tím získáte slevy ve výši až desítek procent. Pro zmínku slevové kupóny do eshopu Tesco.cz nabízí slevu na potraviny až ve výši 270 Kč. Jeden z největších e-shopů kasa.cz poskytuje slevy na elektroniku a zahradní náčiní ve výši až 400. Pro čerpání slev stačí využít pouze kupóny na Kasu.

Nakupování přes internet se neobávejte. Budete-li nakupovat chytře, nehrozí vám žádné potíže s dodáním zboží, navíc výrazně ušetříte.

Reklama