Nebe je modrý a zlatý

Všechno krásné jednou končí. Nejinak to je i u seriálu Život je ples. V šestnácti dílech po dobu čtyř měsíců jsme s našimi seriálovými hrdiny prožívali jejich osudy.

 

 

 

V posledním díle vyvrcholily oslavy k 50. výročí založení domova. Tím se také příznačně loučí i celý seriál. Paní Rašková, v hereckém podání Aleny Vránové, pořídila pro členy pěveckého sboru kostýmy a rekvizity. Ptáte se, kde na to vzala peníze? Stala se totiž tváří reklamní kampaně na počítače pro seniory, za kterou dostala slušný honorář.

Pan Požár byl zpopelněn bez obřadu. Tato zpráva všechny zaskočila. Malý Kryštof si to ale nenechal líbit a ukradl urnu s popelem.

Bývalá ředitelka Tůmová v podání Vilmy Cibulkové zažila další zklamání se svým synem, který ji okrádá. Situaci už si nenechala přerůstat přes hlavu a svého syna vydala do rukou spravedlnosti.

Domovem seniorů se nesly řeči, že je mladá ošetřovatelka Linda zodpovědná za smrt pana Požára. Policie zahájila vyšetřování, ale Linda nebyla k nalezení. Byla za jejím útěkem obava nést zodpovědnost za svoje jednání anebo se jí dotkla nedůvěra okolí?

Na konec všechny překvapil svou výpovědí spolubydlící dědy Požára, pan Vrána. O další pozdvižení se postarali Tramp s Rozárkou.

Seriál utekl jako voda a nezbývá než na něj vzpomínat a těšit se z možného natáčení druhé série, která je zatím ve hvězdách.

 

Včerjší díl můžete zhlédnout zde.

Reklama
SDÍLET