Nadělte pod stromeček perlu přání

Před Vánoci je důležité si stále připomínat, že se jedná o svátky klidu, míru a pohody. Stresovat se kvůli úklidu, pečení nebo snad dárkům je zcela nesmyslné. Pokud však přeci jen marně tápete nad překvapením pro vaše blízké, máme pro vás jeden originální tip na dárek.

 

Nevíte, čím obdarovat svou přítelkyni, manželku, kamarádku, dceru, vnučku, prostě jakoukoliv ženu ve vašem okolí? Chtěli byste, aby byl dárek netradiční a zároveň vhodný i na památku? Co takhle nadělit pod stromeček perlu přání?

Perla přání splní každé přání nejen na Vánoce

Perla přání je sama o sobě obalena velkým tajemstvím. Ať už ji koupíte jakékoliv ženě, nikdy dopředu nevíte, jak perla bude vypadat. Perla totiž vzniká ze zrnka písku po dobu 3 až 5 let. Po celou tuto dobu je uschovaná v lastuře a až po vyříznutí se vám její neskonalá krása odhalí. Vámi obdarovaná osoba si tak musí svou perlu z lastury vlastnoručně dostat a vložit do přívěsku.

Ovšem ještě před otevřením krabičky s ústřicí je nutné si něco přát. Po vyslovení svého přání musíte perlu opatrně vysvobodit ze zajetí. Poté ji vložíte do náhrdelníku, který můžete hrdě nosit na všechny akce a důležitá setkání. I přestože jste již jedno přání vyslovili zcela na začátku rozbalení tohoto daru, stále vám bude perla přání přinášet štěstí a stát při vás.

Splnění přání záleží na velikosti a barvě

Čím je perla větší, tím více se přání splní. Velikost perly je nejčastěji v rozmezí od 0,5 cm až do 0,8 cm. Avšak nejen její velikost rozhoduje. Důležité je i zbarvení. Perla může být bílá, krémová, broskvová, levandulová anebo zlatá.

Bílá je barva zdraví.

Krémová je barva štěstí.

Broskvová je barva lásky.

Levandulová je barva moudrosti.

Zlatá je barva bohatství.

Tak co už víte, komu byste perlu přání pod stromeček naježili vy? Bát se nemusíte ani toho, že by v mušli vámi obdarovaná žena perlu nenašla. Každá lastura skrývá jednu perlu přání pro každou ženu. Jen je nutné perlou přání někoho podarovat.

 

Reklama
SDÍLET