Na poznávání krás Evropy není nikdy pozdě

Mnoho z nás už má více než všechno, a proto vyslovit jediné přání, co chceme nadělit pod stromeček, je pro nás téměř nemožné. Dejte tedy přednost před hmotnými dárky, raději zážitkům. Nebojte, nebude však řeč o skákání z mostu či letu balonem, vydáme se poznávat krásy zahraničí s cestovní kanceláří Redok Travel.

Přejte si tedy pod stromeček poznávací zájezd třeba až na kraj světa. Vzpomínky, které si přivezete, budou mnohem cennější, než drahá elektronika či nepotřebné blbosti.

Romantika ve Francii

Z francouzských oblastí můžete vybírat z klasické Paříže, která nikdy neomrzí, a to ať už půjdete navštívit muzea Notre Dame a Louvre, projít se podél Seiny, zamíříte ke všemi známé „Eiffelovce“ či zakončíte den na Sacre Coeur v Montmarte. Ovšem Francie nenabízí jen dokonalou Paříž, vášnivé vinaře jistě potěší oblast Burgundsko a Champagne, fanoušky zimních sportů Savojské Alpy a vyznavače sluníčka a moře zase Azurové pobřeží. Malé ale i větší děti nadchne francouzský Disneyland a milovníci přírody ocení Provence či Normandii. Poznávacích zájezdů do Francie je tedy mnoho a vybere si jistě každý. Do všech zmiňovaných oblastí nabízí zájezdy i cestovní kancelář Redok Travel.

Zdroj: redok.cz
Zdroj: redok.cz
Belgie, Lucembursko nebo Nizozemsko?

Uvažujete o poznání krás zemí jako je Belgie, Lucembursko či Nizozemsko? Nerozhodujte se dlouho a poznejte tyto tři země najednou. Vydat se na poznávací zájezd po Evropě je pro mnohé zcela nemyslitelné. Jednak je to na dlouho a jednak jsou naše finanční rezervy omezené. Poznávací zájezd po zemích Beneluxu však vůbec není nemožný. Rozkvetlé tulipány v Holandsku, výborná kuchyně v Belgii a na konec se nechat okouzlit lucemburským velkovévodstvím. Kdo by odolal? A i po těchto zemích se můžete vydat s cestovní kanceláří Redok Travel.

Belgie
Autor: S. Podobová
Španělská exotika

I když v těchto měsících nezažijete na Pyrenejském poloostrově třicítky, uvidíte, že nadšení budete i bez teplotních rekordů. Poznávací zájezd po španělských památkách ve městech Sevilla a Cordoba vás jistě pohltí svou atmosférou. Oblast Andalusie je opravdu překrásná, a proto není divu, že některé její památky najdete zapsané i v UNESCO. Stejně tak vás jistě uchvátí Barcelona, která nabízí svým návštěvníkům úplně vše. Jednak se podíváte k tolik nám chybějícímu moři, ale také budete okouzleni katedrálou Sagrada Familia či neotřelým stylem Gaudího parku. A samozřejmě inspiraci na poznávací zájezdy po Španělsku můžete také načerpat v cestovní kanceláři Redok Travel.

A pokud se vám nechce čekat na rozkvetlé tulipány v Holandsku či zimu trávit u moře, pak se vydejte ještě před Štědrým dnem na Vánoční víkend třeba do Vídně. Načerpáte tak vánoční a pohodovou atmosféru nejen na blížící se svátky, ale i do nového roku.

 

Reklama