Myslete na léto již v zimě

Ježíšek by měl zazvonit u vašeho stromku už za měsíc a pár dní a vy ještě teď nevíte, z čeho všeho ty dárky zaplatíte. Udělat radost dětem na Vánoce je čím dál tím těžší, protože „módní“ dárky, které vídáme v televizních reklamách, nebo hračkářství jsou za hříšné peníze.

 

Nemluvě o tom, že krom Vánoc jsou během roku ještě svátky, narozeniny, a také letní prázdniny, kdy nejen děti předpokládají, že se alespoň týden z nich bude trávit u moře. Jenže kde na to všechno vzít peníze?

To bohužel ani já nevím, ale zkuste zabít dvě mouchy jednou ranou. Myslete na léto již v zimě. A pořiďte si dovolenou právě na Vánoce. První zájezdy jsou už v prodeji. A právě díky nabídce first minute získáte levnou dovolenou pro celou rodinu. A kam vyrazit k moři, abychom zaplatili přijatelnou cenu?

Dovolená na Jadranu

I když pro mnohé už nenáviděné, pro jiné je právě Chorvatsko stále nejlukrativnější zemí na trávení letních prázdnin. Díky nepřebernému množství, které cestovní kanceláře nabízejí, se lze vydat k Jadranu autem, autobusem nebo dokonce i letadlem. Ale právě autobus je dnes velmi oblíbeným dopravním prostředkem. Bez starostí a ztráty nervů se lehce a poměrně rychle dopravíte k tolik touženému moři.

A ani o ubytování v Chorvatsku není nouze, cestovat můžete do hotelů, vil, apartmánů či dokonce i do kempů, které se stávají čím dál tím více vyhledávanou alternativou. Protože právě díky bydlení v kempech můžete ušetřit až tisíce korun na osobu.

Pokud zrovna neholdujete chorvatskému pobřeží, zkuste se podívat i na nabídky do sousední Itálie či Slovinska. Uvidíte, že first minute se vám vyplatí. Tak proč si pod stromeček nenadělit třeba právě dovolenou u moře na rok 2013. Děti se aspoň budou mít na co těšit na prázdniny a vy určitě také.

Reklama