Lázně Mšené: Oáza klidu a pohody nedaleko Prahy

Malebné Lázně Mšené se nacházejí nedaleko měst Roudnice nad Labem a Budyně nad Ohří, a to pouhých 45 km od Prahy. V sedmi rekonstruovaných lázeňských pavilonech naleznete kompletní služby pro vaše zdraví. V našich lázních si odpočinou a zdraví utuží nejen klienti zdravotních pojišťoven, ale na své si přijdou i nároční klienti samoplátci, kteří naleznou příjemný balneo provoz, prostory wellness i další doplňkové služby moderní doby.

 Potřebujete si odpočinout?

Jistě si vyberete z naší celoroční nabídky týdenních a víkendových pobytů. Od seniorského, manažerského nebo beauty víkendu po týdenní rehabilitační nebo slatinný pobyt, které jsou právě pro seniory, jako ušité na míru. Novinkou v našich službách jsou dvoudenní pobyty – tedy pobyt na 2 dny (1 noc), během kterého můžete lázeňskou péči vyzkoušet. Nejzajímavější a nejžádanější novinkou je pak pobyt Víkend splněných přání, který v sobě zahrnuje ubytování na 3 dny (2 noci), stravování formou polopenze a zdarma doplňkové služby jako je zapůjčení či úschovné kol, petangue, pronájem tenisového kurtu, pronájem ping-pongu a mnoho dalších služeb. A procedury? V tomto pobytu si můžete zvolit jeden z 6 balíčků lázeňských procedur pod názvy: Síla bylin, Čokoláda, Med, Moře či konopí a pro ty aktivnější je tu i program Pohyb.

Kompletní a aktualizovanou nabídku naleznete také na internetových stránkách www.msene.cz.

Zdroj: Lázně Mšené
Zdroj: Lázně Mšené

 

Chcete se zbavit celulitidy a pomerančové kůže?

Vyzkoušejte skvělou novinku Lázní Mšené v lázeňských službách balíček procedur s názvem PRYČ S CELULITIDOU!

Dopřejte si chvíle pohody a odpočinku, relaxaci pro Vaše tělo i mysl. Jedinečně sestavený balíček lázeňských procedur můžete absolvovat během jediného dne. Pečlivě vybrané lázeňské procedury napomáhají k odbourávání projevů celulitidy a pomerančové kůže, zároveň pokožku hydratují. Všechny procedury a v nich obsažené aktivní látky podporují prokrvení pokožky a odbourávání podkožního tuku na problémových partiích. Břečťanový zábal a olejová vinná koupel zároveň velice příjemně voní a navozují příjemnou relaxační atmosféru.

V lázeňském balíčku PRYČ S CELULITIDOU na Vás čeká manuální lymfodrenáž, břečťanový zábal dolních končetin a vinná anticelulitidová koupel. Zakoupit jej můžete za akční cenu 900,- Kč

Krásné scenérie lázeňského parku

Udělejte si v našich lázních chviličku jen pro sebe. Zastavte se na chvíli v podzimním lázeňském parku, který Vás uchvátí. Při posezení na lavičce na Vás dýchne skutečná pohoda. Nádherné barevné scenérie stromů navozují příjemnou relaxační atmosféru.

Zajímají Vás i jiné lázeňské balíčky nebo lázeňské pobyty?

Hledejte na www.msene.cz a přijeďte do Oázy klidu a pohody nedaleko Prahy, tedy do Lázní Mšené.

[flagallery gid=12 name=Gallery]

Foto: Archiv Lázně Mšené

Reklama