Kupte si kosmetiku dodatečně a levněji

Snad každý z nás našel pod stromečkem nejen ty měkké dárky, ale také nějakou tu kosmetiku. Často však ne podle našeho gusta. Ať už se jedná o parfémy, co nevoní, u dam make-up či stíny špatného odstínu anebo šampon jiné značky.

 

 

Není nad to, když si svou oblíbenou kosmetiku vyberete sami. Jenže jak se říká, darovanému koni na zuby nekoukej, proto i mnoho z nás pod stromečkem pěkně poděkovalo a v duchu si říkalo, že třeba mi ten šampon na lupy, které nemám, dodá i lesk a objem, který mi taktéž chybí.

Jenže co s parfémem? Já osobně jich letos dostala několik a musím uznat, že všechny mi až s velkým údivem voněly. Pokud jste však neměli takové štěstí jako já, pak si prostě nadělte parfém sami sobě dodatečně a využijte tak až kolikrát 80% slevy, které nyní hýbou Českem.

A pokud si zkusíte vybrat z ověřených internetových obchodů, často ušetříte ještě mnohem více. Ceny parfémů či celkově kosmetika se pohybuje o několik korun níž než v kamenných obchodech. Proto zkuste jednu zaručenou fintu.

V obchodě si „očuchejte“ všechny parfémy, co najdete a vyberte si tak vaši novou oblíbenou vůni. Její značku pak stačí zadat do internetového vyhledávače a uvidíte, že ceny se budou rapidně lišit než od těch v parfumeriích či drogeriích. Nemusíte se však pak bát, že si objednáte z e-shopu parfém, který se vám bude líbit pouze barevně a tvarem lahvičky, ale bude vám dokonce i vonět.

Reklama