Kuchyň na míru vybírejte chytře, můžete ušetřit

Uvažujete o rekonstrukci kuchyně, ale při představě, co vše vás čeká, si raději investici rozmyslíte? Nebojte, novou kuchyň lze pořídit bez přehnaných starostí a navíc ještě ušetříte.

Dříve než se pustíte do samotné rekonstrukce, je nutné utřídit si myšlenky a alespoň v obrysech vědět, jak by vaše vysněná kuchyň měla vypadat. Zda si přejete moderní ostrůvek, praktickou linku do „ L“ nebo kam umístíte spotřebiče. Zároveň je dobré vědět, v jakých barevných odstínech si kuchyň představujete. Volit lze mezi zemitými a uklidňujícími přírodními tóny nebo například mezi pestrobarevným, lesklým a moderním designem. Na výběr je toho ovšem mnohem více, od celé barevné škály odstínů až po strukturu povrchů nebo design úchytek.

Zatím jsme ale pouze u prvotních představ. První obrysy, jak by nová kuchyň mohla být uspořádána, a jak bude vypadat, nám dodá designové studio nebo přímo truhlářství. Tyto rozvahy nás doposud stojí pouze náš čas. Nyní se pojďme podívat na samotnou realizaci a na možnosti, kde na nové kuchyni ušetřit.

Při výběru dbejte na kvalitu

Pokud si přejete při rekonstrukci kuchyně ušetřit, a to i za cenu, že některé vaše vysněné prvky oželíte, nabízí se možnost volby sektorové kuchyně. Jenže ne vždy jsme ochotni ke kompromisům a rádi bychom v kuchyni měli atypické skříňky, které vyhovují přesně naším potřebám. Navíc samotná kvalita i životnost sektorových kuchyní je mnohdy nevalná. A právě zde se vyplatí investovat do kuchyně na míru.

Zvolíte-li si navíc kvalitního a prověřeného truhláře s řadou pozitivních recenzí, máte jistotu použití pouze kvalitních materiálů a záruku dlouholetého fungování. Navíc u kuchyně na míru zbytečně neutrácíte za značku, design lehce sladíte s vaším interiérem a zároveň je každá kuchyň originálem.

Léty prověřeným a kvalitním výrobcem je havířovská firma Mattes plus s.r.o., která se specializuje na rekonstrukce kuchyní, koupelen, bytových jader a výrobu kuchyňských linek. Společnost Mattes plus zdarma nabízí zaměření kuchyňské linky, nezávaznou cenovou kalkulaci a v případě podpisu smlouvy také zdarma 3D návrh.

Ušetřete na vybavení se slevou od Mattes plus

Výdaje pořízením nové kuchyňské linky ale nekončí. Minimálně další polovinu nákladů tvoří vybavení novými spotřebiči, jakými jsou varná deska, trouba, lednička, myčka a další nezbytná bílá elektronika.

S kuchyněmi Mattes plus nyní výrazně ušetříte. Při zakoupení kuchyně na míru nyní obdržíte slevu na pořízení kuchyňských spotřebičů až ve výši 45 %. A to je již podstatná sleva. Při konečném součtu se výroba kuchyňské linky na míru od Mattes plus výrazně vyplatí.

Proto pokud vás zajímá, na kolik by vás vyšla nová kuchyňská linka, ještě dnes požádejte o nezávaznou cenovou kalkulaci.

Reklama