Křišťálové lustry se vrací do našich domovů

Křišťálové lustry už dávno nejsou jen minulostí. Vrací se opět do módy, a tak není divu, že mnohým z nás opět tyto skvosty zkrášlují naše domovy. Pokud ještě žádný podobný kousek ve vašem bytě nevisí, pak začněte uvažovat o jeho koupi.

 

 

Mnohým se pod souslovím křišťálové lustry vybaví kýčovité, veliké a přehnaně „blyštivé“ světlo. Jenže opak je pravdou. Dnešní tradiční české křišťálové lustry nejsou ohyzdným doplňkem do našich obývacích pokojů, předsíní či ložnic. Vždyť všem tolik známá a všech tolik oblíbená značka Swarovski, teď může „viset“ i u vás. A to nejen vám na krku.

Ať už se rozhodnete pro nenápadné menší lustry či velké okrasné a okázalé anebo raději dáváte přednost světlu ze stojacích či stolních lamp, pak zkuste vsadit na křišťál. Uvidíte, že to pravé křišťálové světlo se najde i do vašich pokojů. A nezapomeňte, že retro styl se vrací, tak proč celý byt modernizovat podle nejnovějších trendů a časopisů o bydlení. Bydlete tak, jak se to líbí vám, a investujete tedy do toho, co vám vytvoří tu správnou atmosféru domova.

Reklama
SDÍLET