Krása zasněžených Vysokých Tater

Zima je krásným ročním obdobím. Krásnějším však je když alespoň část zimy můžete strávit na horách. Vychutnávat si pohled na zasněžené horské hřebeny, užívat si procházek, běžkování a sjezdového lyžování. Možná byste rádi na hory vyjeli, ale nevíte přesně kam.

Od toho jsme pro Vás objevili velmi užitečný server www.vysoke-tatry.cz, kde naleznete nespočet praktických informací o horských pobytech ve Vysokých Tatrách.

Zmíněné webové stránky připravuje tým lidí nerozlučitelně spjatých s Vysokými Tatrami. Na přehledných stránkách lze jednoduše najít informace o ubytování a zároveň si daný penzion nebo hotel přímo rezervovat.

Samotná rezervace je nenáročná velice rychlá. Do dvou hodin dostanete kalkulaci s doplňujícími informacemi. Výhodou je, že za přehlednou službu neplatíte nic navíc. Ceny jsou totožné, jako u samotných hotelů. Navíc můžete na jednom místě porovnávat ceny ubytování a srovnávat nabízené služby bez dlouhého hledání. Dokonce můžete dostat bonus v podobě nejrůznějších slev, knižního průvodce nebo obsáhlý program aktivit.

Vybrat si můžete z celé řady hotelů. Za zmínku zcela jistě stoji hotel Slovan v Tatranské Lomnici, nebo hotel Palace Kúpele v Novém Smokovci. Hotel Palace Kúpele nabízí ubytování v malebné přírodě Vysokých Tater. Samozřejmostí vybavení pokojů je telefon a televize se satelitem. Vy však určitě u televize ležet nebudete. Opravdový relax poskytne finská nebo parní suna, vířivka, solní inhalace, aroma sauna, Kneippove lázně nebo masáže, tepidarium a další krásné procedury. Široká možnost využití jen hotelového komplexu je úžasná. A co teprve až se vydáte ven na lyže nebo na procházku? Vysoké Tatry si jednoduše zamilujete.

Pobyty pro seniory

Nás zaujala speciální kategorie pod hlavičkou „Seniorské pobyty“. Rádi byste vyrazili za turistikou nebo na lyže? Stačí si vybrat z Široké nabídky seniorských pobytů. Navíc seniorské pobyty bývají cenově velmi výhodné. Jedna noc s polopenzí vás může vyjít už od 560,- korun.

Reklama