Královna Mincí

V kartě Královna Mincí jsou zobrazeny veškeré aspekty hojnosti a schopnost jejich maximálního využití. Pokud si tuto kartu vytáhneme, nacházíme se v příznivém období, daří se nám ve všech oblastech a radosti života si náležitě vychutnáváme.

 

 

Vyzařujeme silné charisma a spojujeme se s lidmi, kteří nás dokážou motivovat. Pomáhat ne, nyní nemáme potřebu přemýšlet nad vytvářením vazeb, které se mohou do budoucna hodit. Cítítme se silní, krásní, jsme zdrávi. Všechno jmenované z nás lidé cítí a v naší společnosti je jim příjemně.

Neděláme si iluze o lidech či o tom, že v takovém stavu setrváme věčně. V případě hrozícího nebezpečí okamžitě reagujeme, třeba i nekompromisně zabojujeme a dále vychunáváme život.

Obecně jde o období prosperity, rozhodnutí nyní činěná jsou správná a s dobrým výsledkem. Život bereme s nadhledem a s laskavostí přehlížíme nedokonalosti druhých, které nás neohrožují. Můžeme zažívat vrcholy své kariéry, slávu, komfort, nadbytek, šťastné rodinné období.

Karta znázorňuje ženu nad 40 let, tmavovlasou, úspěšnou, někdy nepřátelskou a nepředvídatelnou.

Význam – prosperita, dobré období, dobré pozice, správná rozhodnutí.

Profese – zemědělské profese.

Zdraví – dobré zdraví.

PoučeníVšichni silní lidé milují život (Jan Neruda).

Ve spojení s ostatními kartami zdůrazňuje jejich význam, v případě spojení s negativními kartami naznačuje přiznivý vývoj.

Reklama
SDÍLET