Královna Holí

Každá karta Královny představuje kreativní sílu. Pokud ji předchozí karty nebo prvek karet popírá, dostává se komplikovaněji ke slovu. V případě Královny Holí je tvořivost a umělecká aktivita doma a my, ač nehledáme, nalézáme nový smysl života. A života vskutku záviděníhodného.

Bojovný aspekt ohnivého prvku Holí ani nyní nezmizel. Naopak je silný a pomáhá nám při seberealizaci. V umělecké oblasti se nám naskýtají velké příležitosti a my je přijímáme. Dokážeme se uplatnit a zviditelnit naše dílo. Snadno navazujeme nové kontakty, rychle se nám začne dařit, možná i proto, že víme co chceme a za čím jdeme.

Tvořivá energie se nemusí uplatňovat pouze v umělecké oblasti. Může jít též o náš soukromý život, třeba i všední dny. Začínáme si každodenní šeď zpestřovat novými informacemi, využíváním moderních komunikačních prostředků, přijímáme a dáváme na všech rovinách. S novými přáteli podnikáme výlety za poznáním, objevujeme tajemství života. Jsme aktivní a nové cesty se nám samy otevírají. Pasivita uplynulého období zůstává daleko za námi a my opět nacházíme ztracený optimismus. Vždy už ale s jistou obezřetností.

Význam – tvořivost, cesta, umění, nadání, komunikace, objevy.

Profese – umělec, pracovník call centra, editor.

Zdraví – hlava, žaludek.

Poučení – Udělat věc, které se bojíme, je první krok k úspěchu (Gándhí).

 

Ve spojení s ostatními kartami posiluje kreativitu a pozitivní řešení. Vyzdvihuje lidskost a komunikaci.

Reklama
SDÍLET