Král Mincí

Tuto kartu můžeme nazvat životní zkušeností. Vyobrazený Král Mincí je mužem, který už ví o životě své, dokáže se s ním poprat, uhájit své pozice. Přitom zůstává důstojným, nesnižuje svoji úroveň neférovým jednáním, žije svůj život a nezapomíná na potřebné.

Jde o ideálního vládce, dobrého panovníka, muže realistu. Jeho silná osobnost vyzařuje odvahu, jeho chování zdobí praktická mysl. Umí hospodařit se svým majetkem, který mohl získat leckdy i tvrdou prací, je podnikavý v obchodě, schopný ve finanční sféře. Má dobrý charakter, nacházíme v něm věrného přítele, zkušeného vládce, matematicky nadaného znalce. Nepostrádá však smysl pro romantiku a dobré vztahy ve všech rovinách jsou pro něj stejně důležité jako materiální zajištění.

Karta znázorňuje tmavovlasého muže nad 40 let, spolehlivého, uznávaného, se silným charakterem.

Obecně jde o období dovršení našeho úsilí, a proto s kartou Velké arkány Svět tvoří jedno z ideálních spojení pro taková životní období. Dále mluvíme o spolehlivosti, nalezení přítele, férových jednáních, upevnění pozic, bohatství. Není nic, co bychom nedokázali. Nehrajeme ale na efekt, žijeme si svůj život přesně podle svých představ. Jsme sami sebou a daří se nám.

Význam – prosperita, nalezení sebe sama, dobré období, završení, materiální bohatství, přítel, spokojenost, štěstí.

Profese – vedoucí pozice, manažer, zemědělec.

Zdraví – dobré zdraví.

PoučeníŠtěstí je trvalá spokojenost (Waldemar Matuška).

Ve spojení s ostatními kartami zvýrazňuje jejich charakter, nic nemění.

Reklama
SDÍLET