Konkurz

Desátý díl seriálu Život je ples nám přinesl další zajímavé skutečnosti. Kvůli anonymnímu udání čelí Lukáš Řípa závažným obviněním vyvádění peněz z domova seniorů. Lukáš by rád kandidoval na post ředitele, ale bez očištění jeho jména to nepůjde tak lehce.

 

Rašková ví vše, kde se co špitne, jako první. Proto není divu, že neostyšně pátrala po původu anonymního dopisu. Pojala mylné podezření, že autorem je pan Bareš. Tudíž se vloupala do jeho pokoje a bez studu prohledávala jeho věci. Při tom byla samozřejmě nachytána.

V tomto díle se zase o něco více sblížila Iva Janžurová s mladým Benem. Ačkoliv svému vnukovi řekla, že má Ben 60 let.

Linda se chtěla účastnit konkurzu hudební kapely tak moc, že vymyslela lest a pod záminkou výletu s panem Požárem šli na zkoušku kapely. Nebylo divu, že kvůli hlasité hudbě zůstal pan Požár venku. Během toho přišla bouřka a Linda na pana Požára, tak trochu zapomněla. Ač nechtěla, tak si pěkně zadělala na další malér.

Suverén Nebeský se stále marně snaží vyrovnat se smrtí své matky v hereckém podání Květy Fialové. Vyhledá pana Bořka a chce mu sdělit důvod, proč s Lízou celá léta nemluvil. Pan Bořek z pochopitelných důvodů nemá zájem Nebeského (Miroslav Etzler) poslouchat. Po čase ale najdou společnou řeč, a tak jsme se dozvěděli novou skutečnost, že Líza tehdy svého malého syny dala do dětského domova. Navštěvovala ho pouze jednou za měsíc a neustále slibovala, že si ho vezme zpět k sobě.

Stanislav Zindulka také řeší zapeklitou situaci. Dozví se, že jeho syn Eda se rozvedl. Aby toho bylo nebylo málo, zjistil, že už se nebude moci stýkat s jeho milovaným vnukem Filipem.

Ničemu však ještě není konec. Před sebou máme ještě šest celých dílů, které nám přinesou krásnou podívanou.

i-Senior.cz

Reklama
SDÍLET