KIA dobývá svět: Moderní design, bohatá výbava a 7 letá záruka

Historie jednoho z největších výrobců automobilů se datuje do roku 1944. Kia Motors je tak nejstarší korejskou automobilkou, která láme rekordy v prodejnosti svých vozů a v bezkonkurenční nabídce svých služeb.

My se však zaměříme na dva modely této značky, které jistě oceníte. Oba modely vynikají příznivou cenou, kompaktností, výbavou a taky svými jízdními vlastnostmi. Dokonalá souhra faktorů, kterou bezpochyby ocenění řidiči seniorského věku. Navštívíme tedy našeho dealera Kia.

Kia Picanto

Je nejmenším modelovým zástupcem automobilové značky. Jak již jeho obchodní slogan napovídá je milé a dravé. Kia Picanto se vyznačuje svým nepřehlédnutelným a originálním designem, prvotřídní výbavou, velice nízkou spotřebou paliva a vyspělou bezpečnostní technologií. To vše za příznivou cenu již od 159 980 Kč.

Za zmínku určitě stojí otvírání vozu pomoci inteligentního klíče. Nemusíte stále hledat svůj klíč, když chcete odemknout svůj vůz. Stačí, když ho máte v kapse nebo kabelce. Vůz se automaticky odemkne po stisknutí tlačítka na klice. Ani pro nastartování nemusíte klíčky vytahovat. Jednoduše nastartujete praktickým tlačítkem START/STOP.

Kia Rio

Je už o poznání větší vůz, ale stále zůstáváme v kategorii malých vozů. Kia Rio je rovněž designově velmi povedená. Má sportovní a dynamickou vzhled s originální maskou chladiče. Důraz klade na styl a pohodlí, stejně jako Kia Picanto má skvělou výbavu, četné bezpečností prvky a velmi nízkou spotřebu paliva. Dieselový motor o objemu 1.1 litru spotřebuje pouhých 3,2 l/100 km. Cena vozu je také velice přívětivá. Necelých dvě stě tisíc korun.

Oba zmíněné vozy mají mnoho skvělých parametrů, které uspokojí každodenní potřeby řidiče. Více se o těchto modelech můžete dozvědět u dealerů Kia. My jsme pro vás vybrali osvědčené dealerství Dolnis.

Automobilka Kia se do našeho povědomí zapsala také bezkonkurenčními službami a servisem poskytujícím přes své dealery Kia. Všechny modely Kia jsou celosvětově známy pro své bezporuchové fungování. A co více, na všechny své vozy poskytuje 7 letou záruku! Takovou garanci u žádného jiného výrobce nedostanete.

V případě zájmu neváhejte kontaktovat dealera vozů Kia, společnost Dolnis, s. r. o. a rezervujte si svou zkušební jízdu.

Společnost Dolnis, s. r. o. nabízí dále tyto služby:
  • Kompletní pojištění vozidel
  • Předváděcí jízdy
  • Autorizovaný servis Kia a Hyundai
  • Servis vozidel všech značek
  • Veškeré servisní služby (servis, pneuservis, klempířské práce, lakovna)
  • Prodej náhradních dílů, Kia, Hyundai
  • Poskytnutí náhradního vozidla
  • Uschování pneumatik
  • Prodej Kia doplňků
  • Prodej a montáž originálního příslušenství
Reklama