Jste Médium?

Lidé se často odvolávají na své vnitřní pocity nebo instinkty. Máte pocit, že něco víte, ale neumíte to racionálně vyjádřit?

 

 

 

 

 

Když jste naplno vtažení do běžného života, asi nemáte moc času ani prostoru na hlubší zamyšlení nad ostatními úrovněmi svého bytí. Ale to však se může změnit, když vám zemře někdo blízký….

V tomto okamžiku asi začnete být zvědaví, co se po smrti člověka stane s jeho duší. Většina parapsychlogů věří, že duše zemřelých lidí vstupují do astrálního nebo do spirituálního světa.

V co věříte vy?

Možná jste tyto říše navštívili ve svém astralním snu nebo při astrálním putování a potkali tam ducha nějakého drahého zesnulého. Někteří lidé prohlašují, že tam byli v okamžiku, kdy se jich dotkla smrt a málem zemřeli. Návštěva spirituálního světa nemusí být vždy jednosměrná cesta-duše zemřelého se může rozhodnout k návratu a navštívit nás.

Jaká je úloha média?

Spočívá v kontaktování duchů zemřelých lidí v astralním nebo spirituálním světě. Médium to obvykle dělá v zastoupení lidí, kteří ztratili někoho blízkého.

Média se spojují s duchy…hlavně prostřednictvím duchů průvodců, které znají a důvěřují jim.

Duch zesnulého?

Médium se může zjevit velmi jasně a živě, jako by byl v téže místnosti. Nebo také médium může daného člověka vnímat tak silně, že je schopné ho realisticky popsat. Médium může s duchem také konverzovat.

Zaujalo vás něco? Nechte si odpovědět na Vaše otázky.

Reklama