Již 200 tisíc uživatelů si vygenerovalo jídelníček na míru zdarma

S přibývajícími roky jdou kila snáze nahoru. Následné shazování však bohužel už tak lehce nejde. Aktivní sport je u mnohých seniorů také pasé, a tak se zbavit třeba pouhých 5 kilogramů je velmi těžké. Ovšem ani s šedesátkou na krku nevězte hlavu. Léto je tu a i v seniorském věku můžete vypadat šik.

 

Pokud vás trápí nějaké to kilo navíc, potom jako první je nutné upravit jídelníček. Jenže občasné vynechání koláčku ke kávě nebo kachny s knedlíkem k obědu stačit nebude. Ať už máte v občance uvedený jakýkoliv ročník, vězte, že nikdy není pozdě začít se zdravým životním stylem.

 

Zdravý jídelníček na hubnutí do 2 minut

Myslíte si, že sami si sestavit zdravý jídelníček nezvládnete? Pak stanovení si správného poměru příloh, masa a zeleniny nechte na odbornících. Jenže máte obavy z návštěvy výživových poradců? Potom ani v tomto případě nevězte hlavu. Na stránkách PestrýJídelníček.cz si již 200 tisíc uživatelů vygenerovalo dietní jídelníček na míru zdarma a vy můžete být mezi nimi. Nic vás to nestojí, nikam nemusíte chodit a k ničemu se nezavazujete.

 

Jak si vygeneruji svůj zdravý jídelníček?

Přejděte na web pestryjidelnicek.cz:

PRVNÍ KROK – Zadáte, kolik kilogramů chcete zhubnout.

DRUHÝ KROK – Vyplníte údaj o vaší hmotnosti, výšce, roku narození a pohlaví.

TŘETÍ KROK – V uvedených kolonkách si na stránce vyberete typ zaměstnání, sportovní aktivitu a zdravotní stav. Pokud tak trpíte cukrovkou, alergií nebo potravinovou averzí je vhodné to při vygenerování uvést.

ČTVRTÝ KROK – V posledním kroku pak už zmíníte vaše jméno, PSČ vašeho města a e-mail. To z důvodu, aby měl váš nový jídelníček, kam dorazit.

 

Pokud tak i vás trápí pár kilo navíc, rozhodně nečekejte, až těch kil bude ještě více. Díky vašemu novému jídelníčku na míru zhubnete přebytečná kila mnohem snáze. A nikdy nevíte, jaká jídla budou v týdenním rozvrhu zrovna pro vás. Třeba s vaším novým jídelníčkem na hubnutí zdarma získáte také nový recept pro rodinný oběd, který bude nejen výtečný, ale také zdravý pro vás i vaši celou rodinu.

Reklama