Jarní soutěž o audioknihu scének Šimka, Nárožného a Soboty

Před několika dny vyšla nová audiokniha, která zachycuje kompletní sérii satirických scének trojice Miloslava Šimka, Luďka Soboty a Petra Nárožného. Nyní máte příležitost o tuto jedinečnou edici z let 1971 – 1977 vyhrát. Audioknihu do soutěže věnovala internetová služba Audioteka.cz.

 

Po smrti Jiřího Grossmanna hledal Miloslav Šimek vhodného jevištního partnera, který by s ním dále pokračoval ve hraní satirických scének. Po dlouhém hledání vytvořil dvojici s Luďkem Sobotou. Později se k této komické dvojici připojil Petr Nárožný a společně vytvořily trio s nezapomenutelnými hereckými výkony.

Komplet Šimek, Nárožný a Sobota z let 1971 – 1977 zachycuje nejlepší společná léta tohoto humoristického tria, která byla zachycena na archivních záznamech divadla Semafor, České televize a Supraphonu.

A právě hudební vydavatelství Supraphon nyní vydává tuto reedici známých i nově objevených humoristických scének. V audioknize uslyšíte přes 12 hodin jedinečného humoru, který obohatí hosté Pavel Bobek, Jana Robbová, Jiří Sova, Lenka Filipová, Miroslav Horníček a další.

 news-tituly

Soutěž přináší Audioteka.cz

Audioteka.cz je jediným českým internetovým portálem prodávající audioknihy, které si můžete stáhnout do svých počítačů, mobilů, tabletů či mp3 přehrávačů. Namluvené knihy si pak můžete přehrát při cestování v autě nebo odpočinku na chalupě.

Výhodou Audiotéky je možnost opakovaného přehrávání a sdílení napínavých či humorných příběhů se svými přáteli.

Audioteka.cz nabízí přes 2 300 titulů všech dostupných žánrů. Ať již máte rádi romány, dobrodružství, autobiografii nebo komické scénky, každý si zde přijde na své.

 audiotekaCZ logo

Tři výhody audioknih:

  • Audioknihy jsou jediné knihy, které se čtou samy.
  • Audioknihy vylepšují naše vnímání, soustředění a pozornost.
  • Audioknihy šetří naše oči, a tudíž chrání naše zdraví.

 

O co hrajeme?

Hrajeme o audioknihu „Šimek a Nárožný a Sobota – Komplet 1971-1977“ obsahující přes 12 hodin humorných scének v hodnotě 699 Kč.

 

Soutěžní otázka:

Od kterého roku vytvořil Miloslav Šimek hereckou dvojici s Luďkem Sobotou?

 

Správnou odpověď naleznete na stránkách Audioteka.cz. Své odpovědi posílejte do 10. 4. 2015 na e-mail i-senior@email.cz. Z došlých správných odpovědí bude vylosován jeden výherce.

 

Reklama