Jaké konkrétní přípravky posílí imunitu

Minule jste se mohli dočíst, jak posilovat svoji imunitu. Dnes se podívám na otázku peněz, zda  máme dostatek financí na kvalitní produkty, které přispívají k lepší obranyschopnosti.
 

 

 

Otázka peněz

Pořídit kvalitní vitaminový doplněk nemusí nutně znamenat velké výdaje. „I když jsou rozpočty v domácnostech důchodců často napjaté, výzkumy životní úrovně vykazují asi dvouprocentní nárůst výdajů na zdraví za posledních deset let. Při současné výši průměrného důchodu to znamená částku okolo 500 korun měsíčně,“ vypočítává Klára Minczinger, produktová manažerka společnosti Generica. Když vezmeme v úvahu, že balení kvalitního potravinového doplňku na celý měsíc lze pořídit už za pár desítek korun, je zřejmé, že taková částka se najde v peněžence skoro každého českého penzisty. Vedle užívání doplňků stravy bychom však samozřejmě neměli zapomínat na zdravou životosprávu, která vede k vitalitě, zdraví a správně fungujícímu imunitnímu systému.

zinavit_eff_cz

Echinacea Active Generica tbl. 40

Cucavé tablety s cironovo-limetkovou příchutí. Extrakt z Echinacea purpurea působí uklidňujícím účinkem na hrdlo, hltan a hlasivky. Vitamin C a zinek přispívají ke správnému fungování imunitního systému, což je důležité hlavně v kritických ročních obdobích podzim-zima-jaro.

Vitamin C 1000 mg Generica eff. tbl. 20

Přípravek s obsahem vitaminu C. Přípravek obsahuje 20 šumivých tablet s příchutí limetky a vynikající rozpustností bez sedimentu Vitamin C přispívá ke správnému fungování imunitního systému, ke snížení vyčerpání a únavy a ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie.

Zinavit 600 Generica eff. tbl. 20

Vitaminovo-minerální přípravek s obsahem vitamin C a zinku s pomerančovou příchutí. Přípravek obsahuje vodorozpustnou, vstřebatelnou sloučeninu zinku. Zinek přispívá udržení zdravých vlasů, nehtů a pokožky.

Calcium + Vitamin C 1000 Generica, eff. tbl. 10

Minerální a vitaminový přípravek bez barviv, s náhradními sladidly. Jednotlivě balené šumivé tablety s příjemnou pomerančovou příchutí a výbornou rozpustností. Vápník a vitamin C přispívají ke správné látkové výměně důležité pro tvorbu energie. Vápník je potřebný i na udržení zdravých kostí.

echin_vitc_zinc

Reklama
SDÍLET