Jak úspěšně bojovat proti stárnutí pokožky?

Čas bohužel nezastavíme, ale v některých případech můžeme zmírnit jeho projevy, které poznamenávají přirozenou krásu našeho těla. Poradíme, jak úspěšně bojovat se stárnutím naší pokožky.

Jak si poradit se striemi?

Jedním z největších kosmetických strašáků každé ženy jsou strie. Víte ale, jak vznikají?

Lidská pokožka se skládá z několika vrstev, kterou jsou pružné a přizpůsobené k částečnému natažení. Tato schopnost ale není omezená. Pokud dojde k prudkému natažení kůže nad přípustnou mez, vnitřní vrstva kůže popraská a vytvoří se strie. K vzniku striím dochází především během těhotenství, při ztloustnutí, ale také při rychlém nárůstu svalové hmoty.

V místech strií chybí pokožce elastická vlákna a kůže je zde ztenčená. Na kůži jsou proto vidět růžové a fialové jizvy, s kterými se obtížně bojuje. Projevy drobných jizev ale dovede zmírnit účinný krém na strie, který pokožku zpevní a vyživí. Tím dojde také k mírnému stažení kůže.

Prsa zpevníte cvičením

Dalším z řady míst, na které ženy soustřeďují svou pozornost, jsou hýždě a prsa. Čas bohužel nezastavíme, a proto se musíme smířit s tím, že naše tělo nebude stále tak pevné, jako ve dvaceti letech.

Po čtyřicátém věku života totiž svaly začínají ochabovat a dochází k projevům povislé kůže. Tento proces ale lze zmírnit. Projevy povislé kůže zmírníte především dostatkem pohybu a kombinací cviků na zpevnění hýžďových a prsních svalů. Na hýžďové svaly jsou ideální dřepy. Prsní svaly naopak zpevní kliky.

Účinky cvičení lze dále podpořit tabletami na zvětšení prsou, které obsahují přírodní výtažky, jejž stimulují prokrvení prsou a tím dochází k jejich zpevnění. Objednejte si tablety na zvětšení prsou a do tří měsíců samy pocítíte účinek.

A pokud čtení těchto řádku věnují i muži, pak vězte, že ženě nikdy, opravdu nikdy jako dárek nekupujte krémy na strie nebo tablety na zpevnění prsou. Váš dobrý úmysl by se pouze minul účinkem a ženu byste urazili. Místo toho volte originální dárky pro ženy, mezi které patří dekorativní lampiony na svíčky, přírodní kosmetika nebo dobrá kniha.

Reklama