Jak se stát „lepším“ …

Patříte-li k fanouškům knih o osobním rozvoji, rádi si čtete motivační příběhy a prahnete po stálém vzdělávání, pak jste se už možná setkali se jménem Dale Carnegie. Pokud je vám však toto jméno zcela cizí, potom čtěte určitě dál.

Dale Carnegie byl americký myslitel, který má na svém kontě nespočet publikací a motivačních citátů. Sám vyrůstal v chudých poměrech, a tak prahnul po opravdovém úspěchu. Jeho celoživotní sen byl, aby se stal lektorem populárních kurzů pro dospělé. A taky se mu to povedlo. Z počátku si pronajímal malou učebnu, kde se snažil své studenty naučit mluvit na veřejnosti. Z důvodu nedostatku peněz mu byla vlastní a častá improvizace. Zanedlouho na to mu vyšla kniha Jak úspěšně mluviti a působiti na lidi v praktickém životě, která se posléze stala úspěšným bestsellerem.

Mezi další jeho úspěšné knihy patří:

  • Jak se zbavit starostí a začít žít
  • Jak se radovat ze života a z práce
  • Jak prodat více a stát se skutečným profesionálem
  • Pět nejdůležitějších dovedností při jednání s lidmi
  • Jak překonat starosti a stres
  • Jak rozvíjet vztahy s lidmi, působit na ně a získat jejich důvěru
  • Tyto tituly a i mnoho dalších nakoupíte v nejednom knihkupectví, ať už v kamenném nebo internetovém. Navštívit například můžete knihy od ikarus.sk.

Osobně doporučuji autora Dale Carnegie, protože jeho motivace dodá nejednomu z nás dostatek sebevědomí, a důkazem tomu je i to, že jeho knihy jsou známy po celém světě. Zkuste tedy i vy naučit se žít, radovat ze života nebo překonat strach či mluvení na veřejnosti. Dny se nám zkracují a počasí dává jasně najevo, že léto už je dávno pryč. Je tedy ideální období na čtení knih v teple vašeho domova, a možná i díky knihám Dalea Carrnegia docílíte k nějaké té změně. Ať už v osobním životě nebo třeba by vás potěšil nový obývací pokoj, pak právě tyto knihy vám k tomu dopomohou. A pokud opravdu uvažujete o nové sedačce či obývací stěně, pak klikněte sem a inspirujte se.

 

 

Reklama