Hotel Sand Martin v Mladé Boleslavi

Kdo by nechtěl strávit prodloužený víkend nebo rovnou celý týden ve čtyřhvězdičkovém hotelu? A kdo by nechtěl dopoledne strávit na golfovém hřišti a odpoledne se nechat hýčkat ve wellness centru? Večer si pak dopřát výtečnou večeři s dobrým vínem a usínat s pocitem blaženosti.

Pokud toužíte alespoň po jednom zmiňovaném, pak čtěte dál. Dnes bychom vám rádi totiž představili čtyřhvězdičkový Hotel Sand Martin v Mladé Boleslavi.

Pár slov na úvod

Od poloviny roku 2013 je v provozu Hotel Sand Martin. Na jeho vzniku se podílel architekt Vladimír Pacek společně s mladoboleslavskou projekční kanceláří Belveder a spol. Ovšem o to, že prostory hotelu vyzařují nadčasovou atmosféru, se postaral také Josef Šulc, podle jehož návrhu byl hotel zrealizován.

Hotel nabízí celkem 67 lůžek ve čtyřiceti pokojích. Ubytovat se však můžete jak ve dvoulůžkových, tak i v jednolůžkových. Interiér pokojů je zařízen v  teplých barvách, tak by se hosté cítili příjemně na svých cestách. Nechybí tak přírodní materiál v podobě kamene, skla a dřeva. Co jistě mnozí ocení, je situování hotelu Mladá Boleslav. Ten je totiž orientován na západ a z každého pokoje je výhled na golfové hřiště.

Aktivní i pasivní vyžití

Hotel Sand Martin nabízí svým klientům širokou škálu aktivit. Milovníci golfu jistě rádi stráví pár chvil na golfovém hřišti a nejen ženy si jistě rády zajdou do wellness centra. Vybírat si můžete z nejrůznějších masáží a v nabídce jsou i oblíbené thajské masáže. Ovšem co by to bylo za kompletní wellness služby bez kadeřnického a kosmetického salonu, a tak nechybí ani ty.

Na vyhřátí těla můžete využít i místní privátní finskou saunou s odpočívárnou a sprchou.

Přes den i ve večerních hodinách se o vaše blaho v hotelu Mladá Boleslav také postará výtečný šéfkuchař, který vás svým kulinářským umem jistě nadchne. Tak až budete mít cestu kolem, zaručeně se stavte alespoň na jídlo nebo si rovnou rezervujte pokoj.

Reklama