Eso Mincí

Máme před sebou šťastnou kartu. Eso Mincí vždy znamená pozitivní situace, vývoj, stabilitu, štěstí, optimismus. Nyní máme šanci snadno se prosadit, zlepšit své životní podmínky, započít tvůrčí cestu s vynikajícím a dlouhotrvajícím výsledkem.

 

 

Stojíme na prahu nové životní etapy. Sami sebe již dobře známe a je na nás, jak se získanými zkušenostmi naložíme. Pokud se ptáme, máme-li začít něco konkrétního, odpověď je vždy ano. Štěstí je na naší straně, bude se nám prostě dařit.

Postupujeme výše, díky trvalé pozitivní situaci získáváme vnitřní klid a sebevědomí. Karta klade důraz na rovnováhu vnějšího a vnitřního světa. Neměli bychom v době, kdy se nám daří v materiální oblasti, zapomínat na svou duši. Spějeme k celistvosti a dokážeme vyjádřit, kým skutečně jsme.

V čase hojnosti a permanentního úspěchu se často začne ozývat naše ego. Postupujeme nahoru, potkávají nás nové, dosud zcela neznámé situace. Lidé kolem nás se začnou měnit, staří známí ustupují do pozadí a noví lidé v našem úspěšném životě nás zahrnují úsměvy a lichotkami. Neznalí nástrah takových situací snadno podléháme a začínáme jít proti sobě. Vnitřní našeptávač Ego nás ujišťuje, že je vše v pořádku a my jdeme dál bez nejmenších pochybností. Dříve či později zjišťujeme, že se z našeho života vytratil pocit štěstí. Máme všechno, ale ztratili jsme sami sebe. Tato karta prověřuje a posiluje náš charakter.

Význam – stabilita, štěstí, bohatství, vzestup, optimismus, dobré období, nové začátky, talent, tvůrčí proces, ego, charakter, vyšší princip.

Profese – bankéř, král, zemědělec, výhodná pozice v zaměstnání, umělec, stylista.

Zdraví – stabilní zdravotní stav, nadváha.

Poučení – Nechci tvořit své štěstí, chci tvořit své dílo ( Friedrich Nietzsche ).

Ve spojení s kartou Velekněz vyzývá k novým začátkům a slibuje trvalé úspěchy a zisky. S kartou Ďábel slibuje v podstatě totéž, jen s velkými riziky pokušení a nerozumného zacházení s majetkem.

Reklama
SDÍLET