Elektricky vyhřívaný pás vám pomůže od bolesti i od zimy

Patříte k těm, kteří v zimě doslova trpí neustálým pocitem studených nohou a rukou? Jakmile teploty klesnou pod bod mrazu, raději ani nevylézáte z teplé postele? Pro přežití zimy bez nemoci musíte mít doma neustále příjemných 23 °C a i to vám občas přijde jako zima? Potom pro vás máme malou inspiraci, jak se zahřát a přitom neposlouchat neustále řeči rodiny nebo spolupracovníků o nesnesitelném teple.

Pro všechny, co trpí pocitem studených nohou a rukou, zima jistě není oblíbeným ročním obdobím. Nenechte si však ujít procházky zimní krajinou a zkuste vsadit na elektricky vyhřívané pomůcky.

Vyhřívané pomůcky na záda, nohy i ruce

Možná jste někteří o těchto chytrých pomocnících již slyšeli. Nabídka vyhřívaných pomůcek je na trhu opravdu široká. Můžete se setkat s elektricky vyhřívanými bačkorami, s vložkami do bot nebo nákrčníkem, bederním pásem i podsedákem. Ať už vyberete jakoukoli vyhřívací pomůcku, na dané partii těla již nepoznáte, co je to chlad.

Zdroj: Zdravotnickydum.c
Zdroj: Zdravotnickydum.cz

S vyhřívanými pomůckami si v balení vždy také pořizujete kvalitní baterii, která vám vydrží nabitá i dlouhé hodiny. Pokud se vydáte na delší výlet nebo cestu, nemusíte se obávat, že by vám elektricky vyhřívané vložky přestaly za 20 minut hřát. U většiny pomůcek termostat udržuje teplotu v rozsahu příjemných 30 °C až 40 °C.

Pokud vám není jasné, jak přesně takové elektricky vyhřívané pomůcky fungují, podívejte se na video.

Pokud zdědily pocit studených nohou i vaše děti, přibalte jim s sebou na hory vyhřívané vložky do lyžáků a rukavice. Uvidíte, že na vás na sjezdovce budou rády vzpomínat a možná se dočkáte i nějakého suvenýru z hor.

 

Zdroj: Zdravotnickydum.c
Zdroj: Zdravotnickydum.cz
Vyhřívacími pomůckami proti nemocem a nachlazení

Elektricky vyhřívané pomůcky však můžete využít i doma nebo v práci. Často jsou v rodině či pracovním kolektivu spory o ideální teplotě vzduchu. To, co je pro některé teplo, může být pro jiné velká zima. Proto pokud máte podobný problém v okolí, přestaňte se neustále dohadovat a vyzkoušejte vyhřívaný bederní pás. Krásně vám nahřeje záda a zároveň pomůže i od jejich bolesti.

Pokud však přeci jen trpíte silným nachlazením, zkuste nejprve vsadit na bylinky a připravit si nějaký ten bylinný čaj.  Pokud  nemáte tyto druhy čaje zrovna v lásce, nezapomínejte, že Med a skořice je lék na všechno i na nachlazení. A pokud už vás ta nejčastější „zimní nemoc“ dostihla,  jistě se hodí připomenout článek Jak bojovat proti chřipce. Ovšem nezapomínejte, že jako prevence proti všem nemocem je důležité mít tělo stále v teple. Pokud tedy ještě doma nemáte nějakou tu chytrou  vyhřívanou pomůcku, je nejvyšší čas se po ní poohlédnout.

 

 

 

 

 

Reklama