Dubaj snadno a rychle

Přemýšlíte nad tím, kde zažít nezapomenutelnou dovolenou? Láká vás něco velice netradičního? Zážitky jsou pro vás víc než opalování na pláži u moře? O odpočinek nestojíte? Pokud jste odpověděli ano, pak pro vás máme tip v podobě Spojených arabských emirátů, přesněji mezinárodního obchodního centra Dubaj.

Na dovolenou do Dubaje bez víza neodjedete. Je ale škoda nepodívat se do této turisty oblíbené destinace jen z důvodu absence víza. Dubaj je místem kosmopolitní společnosti s mezinárodním životním stylem, kde se mísí komfort a pohodlí západního světa s neodolatelným kouzlem Arábie.

víza SAE snadno a rychle

Sinimar je internetovou společností, která zajišťuje výhodně a hlavně rychle vízum k pobytu ve Spojených arabských emirátech. Nemusíte si tedy Dubaj odpírat jen z toho důvodu, že se vám nechce vystávat dlouhá fronta na Imigračním úřadu.

Můžete cestovat s jakoukoli leteckou společností, nemusíte si dopředu zajišťovat ubytování a dokonce můžete vzít zdarma i vaše nejmenší. Stačí mít děti zapsané v pase rodičů a vízum pro ně je zdarma. A pokud přeci jenom chcete mít vše již naplánované, pak CK Sinimar vám nabídne také hotely, letenky anebo dokonce vám zařídí i celou dovolenou.

Získejte tedy i vy víza Dubaj snadno a rychle a vyražte do Spojených arabských emirátů ještě letos. Za navštívení stojí nejen všemi známé pouště, ale i východní pobřeží, místní Desert Safari, plavba lodí na ostrov Palm Jumeirah, netradiční zážitek jako je rybaření v Dubaji, privátní Shopping Tour nebo let horkovzdušným balonem. A i s těmito výlety vám ráda pomůže specializovaná CK Sinimar, která díky své pobočce v Emirátech se pro vás stane velkým pomocníkem.

Poznejte tedy tajemství Arabie i vy. Asistenční služba na letišti v Dubaji vám jistě bude velkým pomocníkem právě pro prozkoumání kouzelných míst, kterých se ve Spojených arabských emirátech nachází hned nespočet.

[vsw id=“UBsKu1tBzNk“ source=“youtube“ width=“600″ height=“419″ autoplay=“no“]

Reklama
SDÍLET