Desítka Mincí

I tato mincová karta patří mezi ty šťastné. Pokračujeme v cestě rozkvětu a seberealizace. Daří se nám a my se začínáme zaměřovat na ty nejdůležitoější oblasti života. Jde o kartu rodiny a trvalých kvalitních vztahů.

 

 

 

Pokud očekáváme rodinnou událost a tuto kartu si vytáhneme, dojde k ní a proběhne k naší velké radosti a spokojenosti. Může jít o svatbu, narození dítěte, ale také třeba o navýšení rodinných financí, koupi nemovitostí, pozemků. Jde o rozhodnutí, která nám dlouhodobě zajistí životní jistoty.

Kartu můžeme nazvat i kartou bohatství.

Nejde však jen o vnější bohatství, ale i o maximální rozvoj našich vnitřních kvalit. Po předchozím nalezení vnitřní harmonie, seberealizaci a pochopení života, chceme své vnitřní bohatství sdílet i s ostatními. V tomto období nám pomáhají vynikající komunikační dovednosti, máme mnoho možností je nyní rozvíjet. Komunikace jako projev předávání a dávání a sdílení je jedním z hlavním mostů mezi lidmi.

Budeme mít i dostatek příležitostí naučit se neulpívat na majetku, věcech, situacích či lidech. V současné chvíli to půjde snadno, musíme mít oči a hlavu otevřené, později by to mohlo bolet. Zahoďme úzkosti, pochybnosti, strachy a smutky a jděme dopředu, nyní nastal ideální čas.

Význam – rodina, bohatství, duchovní cesta, štěstí, nejvyšší kvality, komunikace, poznání.

Zdraví – nadváha, dobré zdraví.

Profese – obchodník, klientské centrum, cestovatel, lékař, úspěch v práci.

PoučeníStarajíce se o štěstí jiných, nacházíme své vlastní (Platón).

Ve spojení se vztahovými a rodinnými kartami Velké arkány mluvíme o rodinné události, obecně spojení s touto kartou mluví o štěstí a dobrých vlivech. S kartou Spravedlnost, Soud a Ďábel hovoří o rodinných sporech o majetek, dědictví, komplikovaných rozvodech.

 

Reklama
SDÍLET