Desítka Kalichů

Pokud hledáme prostředí harmonických a slušných vztahů a vytáhneme si při výkladu tuto kartu, můžeme se radovat. Čeká nás období plné harmonie, lásky, přátelství a fungující rodiny, do které se rádi vracíme.

 

 

Může jít i o rodinnou událost. Těšíme se z dobrých vztahů se sousedy, spolupracovníky, z nových přátelství. Letité přátelské vztahy se oživují a přinášejí nám radost a insipraci. Konflikty v naší blízkosti se samy řeší a my se můžeme cítit šťastni mezi lidmi s dobrými úmysly.

Nejen dostáváme, ale i sami dáváme. Nedělá nám to žádné potíže, jsme šťastni a o své štěstí se potřebujeme podělit. Otevřeně komunikujeme, vyzařuje z nás optimismus a pozitivní energie. Jsme vítanými hosty v každé společnosti.

Díky kvalitním vztahům na všech úrovních se nám daří i ve všech oblastech života. V práci díky kvalitní a přínosné spolupráci, v rodině díky sdílení společného štěstí, vzájemné podpoře a pomoci. Přátelé nám život zpestřují svými nabídkami a společenská setkání utváří nás samé. Rodinné události v tomto období jsou již jen příslovečnou třešničkou na dortu.

Význam – štěstí, prosperita, radost, rodinná událost.

Zdraví – těhotenství, dobré zdraví.

Profese – lékař, léčitel, astrolog, masér.

Poučení – Rodina je jednou z nevyhnutelných podmínek štěstí ( L. N. Tolstoj).

Ve spojení s ostatními kartami zesiluje jejich vliv, ale neřeší konflikty, které druhé karty naznačují.

Reklama
SDÍLET