Dárek nejen k životnímu jubileu

Už nevíte, co stále vymýšlet za dárky? Jednou jsou to narozeniny, pak svátek, potom promoce od vnoučat a brzy tu budou opět Vánoce. Čas na dárky je snad stále. Peníze vám ale přijdou neosobní a zjišťovat, co si kdo přeje, není ve vašich silách. V tomto případě se jedná o zdánlivě bezvýchodnou situaci, pro kterou my bychom jedno řešení měli.

Co takhle pořídit něco na památku? Ovšem ihned zapomeňte na kýčovité skleničky, vázičky či talíře, na kterých je hlavní dominantou číslovka. To jsou jen lapače prachu, které se dávali možná před dvaceti lety, zatímco dnes tento dárek nikdo nepovažuje ani za hezký a ani za milý. Zkuste tedy změnu například v podobě vtipných keramických cedulek.

Zdroj: keramika-andreas.cz
Zdroj: keramika-andreas.cz
Veselé keramické cedulky

Ať už se rozhodnete pořídit keramickou cedulku k životnímu výročí nebo jako dárek k narozeninám, uvidíte sami, že cedulka nejen potěší, ale i pobaví. Poté můžete k cedulce přidat i nějakou tu korunu, a pokud přeci jen pro danou osobu máte již vymyšlený vhodný dárek, pak keramická cedulka může být jako doplňujícím dárkem, třeba místo klasického papírového přání.

Že se často jedná o veselý dárek, který jistě rozesměje, potvrzuje modlitba muže a ženy, kterou na keramických cedulkách také můžete najít.

Modlitba muže

Pane, dej mi moudrost, abych porozuměl ženě. Dej mi trpělivost a peníze, na všechny její nákupy. Dej mi pochopení, pro všechny večerní migrény. Jen mi prosím nedávej zručnost, ať nemusím doma uklízet!

Modlitba ženy

Pane, dej mi moudrost, abych pochopila muže. Dej mi lásku, abych mu odpustila. Dej mi trpělivost na jeho nálady. Jen mi prosím nedávej sílu nebo ho zabiju.

Zdroj: keramika-andreas.cz
Zdroj: keramika-andreas.cz
Kde se dají koupit keramické cedulky?

Cedulky můžete zakoupit v e-shopu keramika-andreas.cz, kde si milovníci keramiky jistě přijdou na své. V internetovém obchodě se to totiž keramickými maličkostmi jenom hemží.

Reklama