Chcete znát svojí budoucnost? Vyvěštěte si ji z domina

Hru s dominem už jistě hrál téměř každý. Jenže nejenom na hraní se dá domino užít. Pokud máte v druhé polovině roku pocit, že vaše plány nevycházejí tak, jak mají, a rádi byste věděli, co vás bude v následujících měsících čekat, pak vezměte domino a vyvěštěte si budoucnost sami. Poradíme vám, jak na to.

 

 

Věštění z domina pochází již z dávných dob z Číny. Pro vaše domácí věštění vám postačí klasické domino, které má 28 kostek. Pak už se stačí jen zavřít do tichého prostředí, které bude hlavně vám vyhovovat a pomůže vám navodit tu správnou atmosféru.

Jak věštit?

Otočte všechny dominové kostky tečkami směrem dolů. Rozmístěte si je po stole a pomalu začněte míchat. Potom si vyberte tři kostky a ty si obraťte směrem nahoru.

První kostka představuje minulost. – Druhá kostka představuje přítomnost. – Třetí kostka představuje budoucnost.

Pokud vás však zajímá pouze to, co vás čeká. Pak si vylosujte pouze jednu kostku a ta vám už poví více.

Co kostky znamenají?

0 + 0

Jedná se o kámen prázdnoty. Něco vám chybí. Tento kámen je pro vás výstrahou na možné ztráty. Může jít například o ukončení vztahu či pracovního poměru. Co se týká psychiky, tento kámen značí ztrátu chuti do života a jistou beznaděj.

0 + 1

Čeká vás setkání s neznámem. Ať už se jednalo, jedná či bude jednat o osobu, věc nebo také informaci, bude to setkání, které vám dopomůže k lepšímu životu.

0 + 2

Tentokrát se bude jednat o seznámení se zajímavou osobou, které ale nebude podle vašich představ. Opět co se týká psychiky, půjde o velká očekávání, která se nedají naplnit.

0 + 3

Tato kostka vyjadřuje problémy, které jsou zakořeněny již někde v minulosti. Mějte stále na paměti, že: Chybami se člověk učí a co můžeš udělat teď, neodkládej na zítřek. Po psychické stránce jde především o žárlivost.

0 + 4

Pozor! Uslyšíte zprávu, která vám není  a která vám ani nebude příjemná. Dokonce vám může i pořádně zkomplikovat situaci v práci. Mohlo by se jednat o úřední jednání, které by nemuselo dopadnout dobře.

0 + 5

Tato kostka značí pohřeb. Nejedná se však o někoho vašeho blízkého. Co se týká psychiky, určitě se zbavte starých návyků a bude se vám nejen lépe dýchat.

0 + 6

Bacha na přetvářku. Ne všichni, kteří jsou na vás milí, to myslí opravdu upřímně. Rozhodně se nenechte ukonejšit planými řečmi, ale lpěte na činách, ty jsou pro vás důležité.

1 + 1

Jedná se o mimořádnou kostku, která svými jedničkami dává jasně najevo, že věci jsou tak, jak mají být. Ve vašem životě je rovnováha, díky které se můžete realizovat ve všech oblastech. Využijte vaše štěstí.

1 + 2

Pozor si dejte na finance! Zbytečné nákupy by vás mohly později mrzet. Investujte opravdu jen do toho, co je nutné. Po psychické stránce by vám určitě neuškodilo trochu zvednutí sebedůvěry.

1 + 3

Originalitou se to ve vás jen hemží. Myšlenky a nápady jen sršíte. Povolte tedy uzdu své fantazie a vyřešte všechny vaše zapeklité situace.

1 + 4

Slovo půjčky je pro vás nyní tabu, pokud nějaké máte, určitě je co nejdříve splaťte. To samé se týká nejen financí, ale i věcí.

1 + 5

Řiďte se svou intuicí, žádné dlouhé váhání vám stejně nepřinese nic dobrého. Zkuste přijmout zodpovědnost za své činy a postavte se k problémům čelem.

1 + 6

Věnujte se svým citům. V oblasti seznamování se vám bude dařit. Naučte se využívat svého šarmu. Uvidíte, že váš život se tak stane snadnějším.

2 + 2

Úspěch je to, co vás čeká, pozor si však musíte dát na závistivé osoby, kterých je ve vašem okolí více než dost. Nenechte se ale omezovat nízkým sebevědomím a stereotypním myšlením.

2 + 3

Buďte velice obezřetní ve všem, co vás čeká. Neúspěch vás může potkat velmi brzy.

2 + 4

Čeká vás jedinečná šance změnit vývoj událostí. Samozřejmě jenom ve váš prospěch. Lidé jsou však závistiví, proto si dejte pozor na ty, kteří by vás chtěli o váš úspěch připravit.

2 + 5

Nový začátek, to je to, na co se můžete těšit. Ať už to bude začátek nového života vašeho potomka nebo vaší nové kariéry.

2 + 6

Upřímnost je velice důležitá, proto se o ni pokuste, i když to nebude snadné. Pokud ale budete raději preferovat neupřímnost, budou vás čekat velké problémy.

3 + 3

Dejte si pozor na problémy v oblasti citů, především na nevěru či dokonce i rozchod. Také buďte obezřetní v práci a podnikání.

3 + 4

Čeká vás obrat k lepšímu. Bude se jednat o něco, v co jste už ani nedoufali. Pomoc hledejte u přátel, které se nyní stanou vaši velkou oporou.

3 + 5

Díky novým kontaktům, které získáte, se dočkáte lepší kariéry i toho, o co už dávno usilujete.

3 + 6

Čekejte změnu života, a to ať už to bude duchovní cestou, nebo darem, který bude pro vás v životě velmi důležitou informací.

4 + 4

Štěstí a radost, to je to, co vám tato kostka přinese. Už brzy se zbavíte všech starostí.

4 + 5

V oblasti finanční situace čekejte zlepšení, buď v podobě hmotného prospěchu, anebo dědictví. Nezapomínejte však na horší časy, vytvoření rezervy je určitě dobrý nápad.

4 + 6

Tato kostka vám přinese spory a hádky. Nejen v partnerství a rodině, ale třeba i v zaměstnání. Čekat můžete také konflikty s úřady.

5 + 5

Pozitivní změny, tvůrčí nápady, čekejte vhodný čas pro tvorbu nových zcela neotřelých řešení. Především v oblasti umělecké.

5 + 6

Věci plynou a vy se s tím musíte smířit. Pokud budete chtít věci změnit, nemusí se vám to vyplatit. Případné rady a pochopení najdete u svých dobrých přátel.

6 + 6

Tato kostka vám přinese štěstí ve všech oblastech. Čekat můžete také splnění dávných přání. Najdete rovnováhu a spokojenost.

Reklama