Bojíte se nákupu ze zahraničí? Využijte českou službu CZECHeBay

Rádi byste si objednali zboží ze zahraničí, ale kvůli jazykové bariéře je pro vás tento způsob nakupování zcela nemožný? Nevíte, co je to PayPal? Bojíte se zneužití platební karty v zahraničním e-shopu? Přesto všechno vaše vyhledání často končí v internetových obchodech, jako jsou ebay.com, aliexpress.com a amazon.com? Pak vás jistě potěší, že existuje řešení.

Kdo by to neznal: „Zdlouhavě hledáte na internetu, kde koupit určitou věc, a nakonec ji najdete na zahraničním e-shopu? Občas chce člověk ušetřit a opět ho vyhledávač zavede do cizojazyčného internetového obchodu?“ Jenže objednat si zboží, když nerozumíte obchodním podmínkám, vás přivede akorát tak do problémů? Na pomoc si ale můžete  přizvat prostředníka, který nákup provede za vás.

Přenechte zahraniční nákupy zkušenějším

Nejen e-shopy, jako jsou aliexpress a ebay, nabízí téměř vše, na co si vzpomenete. Není divu, že pokud hledáte nějakou specifickou i běžnou věc, v těchto internetových obchodech ji zaručeně mají. A s nakupováním přes tyto a mnohé další zahraniční e-shopy vám pomůže zprostředkovatel v podobě české služby CZECHeBay.

Jak takové zprostředkování funguje?

Nakupování přes internet nebylo nikdy jednodušší. Stačí si pouze na zahraničním e-shopu vybrat zboží, zkopírovat jeho URL adresu a následně ji vložit do objednávkového formuláře na stránce CZECHeBay.cz.

Ještě předtím než se ale dáte do objednávání, je zapotřebí provést rychlou registraci, pak už si jen vyberete, zda nakupujete přes eBay či jiný zahraniční obchod, a objednávku provedete.

Následně vám budou zaslány platební informace na e-mail. Jakmile peníze uhradíte, zakoupí zprostředkovatel vámi objednané zboží a zašle ho na vaši adresu. S českou službou CZECHeBay můžete objednávat z USA e-shopů i z Číny, a to bez znalosti jazyků a bez platebního systému PayPal. Vše snadno, intuitivně, česky a bezpečně.

Videonávod vám pomůže zorientovat se i nakoupit

Za zprostředkování nákupu sice zaplatíte provizi, ale díky tomu se váš nákup obejde bez registrace na zahraničních serverech a bez komunikace se zahraničními prodejci. Případné reklamace nepůjdou na vaše bedra a veškerý obchod probíhá v českých korunách mezi českými účty. Navíc na stránkách CZECHeBay.cz najdete i videonávod, jak zboží objednat a jak vyhledat vámi požadovaný produkt na oblíbeném e-shopu eBay.

Pokud tak už nyní hledáte vánoční dárky pro rodinu, je na čase ušetřit a překvapit své blízké dárkem ze zahraničí.

Reklama