Biokrb zahřeje i změní byt

Vánoce se mají prožít v pohodlí a teple vašeho domova. Jenže není teplo jako teplo. S rodinným teplem, které je myšleno samozřejmě jen obrazně, vám sice nepomůžeme, ale poradíme jak dosáhnout toho opravdového tepla.

 

 

Radiátory, tepelné přímotopy či kotle jsou sice fajn a byt nám vytopí, avšak jejich vzhled často pokulhává. Proto si mnoho lidí dnes do bytů pořizuje krb. Ten nám totiž splní i tu druhou funkci, estetickou.

Bohužel pořídit si do malého bytu krb je často nemyslitelné. Nejen, že se nám do bytu nevejde, často se nám nechce ani rozsáhlá přestavba začínat, a o finančních nákladech snad ani nemusí být řeč. I když je dnes široká nabídka služeb, co se rekonstrukce bytů týká, často se nám do ničeho nechce.

Řešení je Biokrb

Elegantní řešení, jak si dopřát i v malém bytě teplo krbu, je v biokrbu. Výhody, které přináší, jsou nejen ve zmiňovaném prostoru. Krby na biolíh jsou bez komínu, a tak neprodukují žádných zápach, dým ani škodlivé spaliny.

Nemusíte se také trápit otázkou, kde shánět dřevo, či se v rodině stále dohadovat, kdo dřevo přinese, kdo s ním zatopí a hlavně, kdo ten bordel zase uklidí. Přeci jen při rozpalování a neustálém udržování ohně se nečistoty kolem krbu jen hemží. Biokrby tak nepotřebují žádné dřevo, ale ani elektřinu či plyn.

Inspirovat se můžete například na stránkách design-biokrby.sk, kde zjistíte, že různých druhů biokrbů je nespočet. Vybírat samozřejmě musíte podle vzhledu, který vám zapadne do celého konceptu vašeho bytu. Ať už dáte přednost menšímu, většímu, barvě temné či bílé, rozhodně vyberete ten pravý i pro vás.

Uvažujete-li tedy o tom, že si necháte předělat byt, rozhodně do své rekonstrukce zařaďte i biokrb. Uvidíte, že krb na biolíh vám doslova změní atmosféru celého bytu a hlavně vás zahřeje.

Reklama