Antistresový lék

Stres, deprese, nervozita a uspěchanost jsou jasnou charakteristikou dnešní doby. Neustále se za něčím honíme, něco řešíme a s někým se rozčilujeme. Často pak večer nemáme čas ani chuť sednout si a v klidu si odpočinout s rodinou a přáteli. Proto vám dnes představíme produkt, který možná právě vás zbaví stresu a úzkosti.

Máme pro vás zcela přírodní tablety, které napomáhají nejen relaxaci a klidu, ale zvýší i vaši obranyschopnost a zbavíte se tak přebytečného stresu. Zda se ale jedná o zázrak těžko říct, Vitastress je však kombinace vitamínů, minerálů a rostlinných extraktů, které svou kombinací blahodárně působí na celý organismus, především tedy na zmiňovanou nervovou soustavu.

Složení

Vitamíny B ovlivňují nervový systém a nervosvalové reakce. Díky nim dosáhnete nejen klidného spánku, ale zvládnete i další stresové situace.

Hořčík vám pomůže udržet dobrý psychický stav. V kombinaci s vitamínem B6 je pak zázrakem na váš nervový systém.

Vitamín C, respektive citrusové bioflavonoidy posilují stěnu kapilár, cév a především prospívají obranyschopnosti organismu.

Antioxidační komplex vás ochrání před působením volných radikálů.

Extrakt z magnolie vám zaručí žádné nežádoucí účinky a potlačí stavy úzkosti a deprese.

Složky extraktu z plodu klanoprašky mají kouzelné účinky, mezi které patří posílení nervové soustavy, zvýšení nejen duševní aktivity, a hlavně působí antidepresivně.

Schizandrin je poslední složka, bez které by se VitaStress neobešel. Jedná se o důležitou léčivou a tonizující složku plodu.

 

 

Reklama